ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Montaż i wymiana zamków Kraków Krowodrza

Pogotowie zamkowe Kraków Krowodrza
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Krowodrza
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Krowodrza
Montaż i wymiana zamków Kraków Krowodrza
Naprawa zamków Kraków Krowodrza
Ślusarz Kraków Krowodrza

Montaż i wymiana zamków Kraków KrowodrzaMontaż zamków oraz ich wymiana to usługi, którymi na co dzień zajmuje się Pogotowie zamkowe działające na terenie dzielnicy Krakowa – Krowodrza. Jesteśmy specjalistami w wymianie zamków oraz montowaniu zamków. Są to usługi, które warto zlecić fachowcom, gdyż od jakości ich wykonania zależy Państwa bezpieczeństwo.
Ślusarze zatrudnieni w naszej firmie systematycznie doskonalą swoje umiejętności oraz są na bieżąco z nowościami branży ślusarskiej, dzięki czemu posiadają wiedzę na temat najnowszych i najbardziej skutecznych metod wykonywania powyższych usług.

Jacy jesteśmy?

Jesteśmy solidnymi ślusarzami, którzy każde zlecenie wykonują precyzyjnie oraz skutecznie. Każdego dnia Klienci wzywają nas do awaryjnego otwierania drzwi oraz awaryjnego otwierania samochodów. Przy wykonywaniu tych usług wykazujemy się zdolnościami, które pozwalają na bezinwazyjne otwieranie zamków Państwa domów oraz pojazdów.
Wymagamy od siebie perfekcyjności oraz pracy na najwyższym poziomie. Tego samego oczekujemy od produktów, które Państwu polecamy. Dlatego w naszej ofercie handlowej znajdują się zamki Gerda oraz zamki Dierre. Systemy antywłamaniowe tych producentów są uważane za najlepsze na polskim rynku. Posiadane przez powyższe produkty certyfikaty oraz atesty świadczą o tym, że do ich produkcji wykorzystane zostały najlepsze materiały, gwarantujące bezpieczeństwo i zadowolenie z użytkowania na wiele lat. Jako ich użytkownicy mają Państwo pewność, że żadna niepowołana osoba nie dostanie się do zabezpieczonego nimi pomieszczenia.

Nie tylko zajmujemy się montażem i wymianą zamków

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamka
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat montażu i wymiany zamka w drzwiach? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Jak pracujemy?

Pracujemy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto jako jedni z nielicznych dyżurujemy także we wszystkie święta. Naszym atutem jest krótki czas reakcji na wezwania Klientów. Już w kilka chwil po otrzymanym telefonie pojawiamy się pod adresem wyznaczonym przez zleceniodawcę.
Pogotowie zamkowe Kraków dzielnica Krowodrza poleca się do wielu usług ślusarskich! Telefon do nas 662-869-662