Naprawa zamków Kraków Podgórze Duchackie

Naprawa zamków Kraków Podgórze DuchackieZnamy się na zamkach, jak mało kto!
Pogotowie zamkowe Kraków – Podgórze Duchackie to firma od lat specjalizująca się w naprawach zamków różnego typu. Zatrudniani przez nas ślusarze wzbogacają swój warsztat o przydatne umiejętności, a także poszerzają nieustannie wiedzę na temat montażu zamków czy też wymiany zamków różnego typu. Dzięki temu, nasze usługi ślusarskie znajdują zainteresowanie wśród wymagających Klientów – zarówno osób indywidualnych, jak i firm czy instytucji.
Wśród oferowanych przez naszą firmę usług proponujemy serwis zamków z mechanizmami antywłamaniowymi. Do Państwa dyspozycji jest serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre. Nasza interwencja zapewnia tym mechanizmom długotrwałe, prawidłowe działanie.

Oferujemy pełen zakres usług!
Pogotowie zamkowe z krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie to godne zaufania przedsiębiorstwo oferujące szeroki zakres usług ślusarskich. Jako firma z wieloletnią tradycją, dokładamy wszelkich starań, aby być pomocnymi w sytuacjach związanych z problemami z zamkami. Z naszych usług, mogą korzystać właściciele samochodów. Zatrudnieni u nas specjaliści zajmują się bowiem bezinwazyjnym awaryjnym otwieraniem samochodów każdego typu: osobowych, luksusowych, transportowych.
Pogotowie zamkowe Kraków – Podgórze Duchackie przychodzi też z pomocą w przypadku bezinwazyjnego awaryjnego otwierania drzwi w biurach i innych pomieszczeniach oraz awaryjnego otwierania mieszkań.  Pomaga im w tym zarówno specjalistyczny sprzęt, jak i bogata wiedza zdobywana w trakcie licznych szkoleń i kursów branżowych. Nasi ślusarze posiadają też własne sprawdzone patenty, które ułatwiają im trafną diagnozę oraz pomagają w szybkim i zdecydowanym działaniu.

Nie tylko naprawiamy zamki w drzwiach

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamka
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naprawy zamka? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Dostępni przez 24 godziny na dobę!
Pogotowie zamkowe Kraków – Podgórze Duchackie pracuje przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Aby zamówić montaż i wymianę zamków lub inną usługę ślusarską, typu naprawa zamków, wystarczy zadzwonić – tel. 662-869-662.
Zapraszamy!

Pogotowie zamkowe Kraków Podgórze Duchackie
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Podgórze Duchackie
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Podgórze Duchackie
Montaż i wymiana zamków Kraków Podgórze Duchackie
Naprawa zamków Kraków Podgórze Duchackie
Ślusarz Kraków Podgórze Duchackie