Montaż i wymiana zamków Kraków Podgórze Duchackie

Montaż i wymiana zamków Kraków Podgórze DuchackieTwój zamek nie stanowi dla nas tajemnicy!

Ślusarze z Pogotowia zamkowego Kraków – Podgórze Duchackie bardzo często wzywani są do realizacji wszelkiego rodzaju usług ślusarskich. Świadczymy pomoc w zakresie m.in. montażu i wymiany zamków.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, znamy się na zamkach każdego typu. Szybko potrafimy zdiagnozować przyczynę awarii oraz zadecydować, czy niezbędna będzie wymiana zamków, a może wystarczy sama naprawa zamków. Warto przy tym podkreślić, że każde zlecenie – zarówno montowanie zamków, jak i wymiana czy naprawa zamków, odbywa się przy użyciu specjalistycznego sprzętu.
Wykwalifikowana ekipa ślusarzy zatrudnionych w Pogotowiu zamkowym z krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie, radzi sobie świetnie z zamkami każdego typu. Dlatego też, prowadzimy serwis zamków. Jesteśmy specjalistami w zakresie serwisu zamków Gerda. Zajmujemy się też serwisem zamków Dierre

Niesiemy pomoc w każdej sytuacji!

Pogotowie zamkowe Kraków – Podgórze Duchackie od lat znane jest z fachowego i rzetelnego podejścia do Klienta. Nasi specjaliści świadczą też szeroki zakres usług ślusarskich, dzięki czemu każdy może liczyć na naszą pomoc: zarówno posiadacz samochodu, jak i właściciel mieszkania, biura czy sklepu.
Świadczone przez nas w tych zakresach usługi ślusarskie polegają na awaryjnym otwieraniu drzwi. Używamy do tego celu specjalistycznego sprzętu. Wykonujemy również awaryjnie otwieranie samochodów najpopularniejszych w Polsce marek. W tym przypadku także stosujemy metodę bezinwazyjną.

Nie tylko zajmujemy się montażem i wymianą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamka
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat montażu i wymiany zamka w drzwiach? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Pomagamy o każdej porze!

Pogotowie zamkowe z krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie świadczy usługi ślusarskie całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Montaż i wymiana zamków to nasza specjalność. Pracujemy zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm czy instytucji.
Aby zamówić nasze usługi wystarczy zadzwonić – kontakt 662-869-662

Pogotowie zamkowe Kraków Podgórze Duchackie
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz