Naprawa zamków Warszawa Żoliborz

Naprawa zamków Warszawa ŻoliborzNaprawa zamków to nasza specjalność

Pogotowie zamkowe na Żoliborzu w Warszawie to zespół doświadczonych, profesjonalnych ślusarzy, którzy od lat pomagają Klientom w usuwaniu awarii zamków. Każde otrzymane zlecenie traktujemy bardzo indywidualnie i z wielkim profesjonalizmem. Działamy bezinwazyjnie, a usuwając awarie zamków zawsze dbamy o mienie naszych Klientów. Po wykonanej usłudze, na stolarce drzwiowej lub na lakierze auta nie znajdą Państwo najmniejszego śladu naszego działania. W pracy jesteśmy staranni i niezwykle rzetelni.
Pogotowie zamkowe wykona także naprawę zamków oraz serwis zamków. Naprawianie zamków to nasza specjalność. Gdy zauważą Państwo, że zamek zacina się, lub nie działa tak sprawnie jak kiedyś, polecamy wezwanie naszego doświadczonego ślusarza. Fachowiec sprawdzi co dzieje się z zamkiem, a następnie podejmie optymalną decyzję.

Na warszawskim Żoliborzu prowadzimy serwis Gerda oraz serwis Dierre – urządzeń zamkowych i drzwiowych doskonałych producentów.
Ponadto nasze pogotowie ślusarskie wykonuje awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów. Systematycznie prowadzimy montaż i wymianę zamków, a także ich serwis. Sprzedajemy doskonałej jakości zamki marek Gerda, Dierre i Mottura. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo!

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Szkolenia to podstawa

Pogotowie zamkowe zatrudnia tylko najlepszych ślusarzy na rynku, którzy systematycznie uczestniczą w licznych szkoleniach branżowych. Podnosimy umiejętności oraz kompetencje zawodowe zatrudnianych przez nas ślusarzy, dzięki czemu potrafią oni pomóc w każdej trudnej sytuacji z zamkiem. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie. Łącząc wiedzę z doświadczeniem zyskujemy przewagę nad naszą konkurencją. Świetnie radzimy sobie z zamkami samochodowymi oraz tymi zamontowanymi w drzwiach wejściowych i w niewielkich kasetkach na pieniądze. Otworzymy każdy zamek, ponieważ posiadamy do dyspozycji doskonałe narzędzia i umiejętności.

Świadczymy również inne usługi na terenie Żoliborza :

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Ślusarz

7 dni w tygodniu

Dyżurujemy 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Pogotowie zamkowe pracuje również w niedziele i święta. Śmiało można do nas dzwonić w środku nocy, nie czekając do rana, zjawimy się natychmiast na miejscu zdarzenia i pomożemy w usunięciu awarii zamka. Nasz telefon 662-869-662

Pogotowie zamkowe Warszawa Żoliborz
Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa Żoliborz
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Żoliborz
Montaż i wymiana zamków Warszawa Żoliborz
Naprawa zamków Warszawa Żoliborz
Ślusarz Warszawa Żoliborz