ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Naprawa zamków Śląsk

Pogotowie zamkowe Śląsk
Awaryjne otwieranie samochodów Śląsk
Awaryjne otwieranie mieszkań Śląsk
Montaż i wymiana zamków Śląsk
Naprawa zamków Śląsk
Ślusarz Śląsk

Naprawa zamków ŚląskNaprawa zamków Śląsk

Zamek,  który wymaga siły w otworzeniu go, zacinający się lub całkowicie odmawiający posłuszeństwa to taki zamek, na który spojrzeć powinien ślusarz. Profesjonalny fachowiec określi stan zamka wybierając usługę, która będzie najbardziej odpowiednia i najszybciej rozwiąże problem. Być może taką usługą okaże się naprawa zamka.
Naprawa zamków to usługa, która bardzo często towarzyszy innym. Przy awaryjnym otwieraniu zamków może bowiem okazać się, że zamek jest na tyle zniszczony (nadmierna eksploatacja, słabe wykonanie, nieodpowiednie mocowanie), że konieczna będzie jego naprawa.
 
Usługa naprawy zamków cieszy się dużą popularnością – jako pogotowie ślusarskie naprawiliśmy już setki zamków, które były zacięte i nie sposób było ich otworzyć. Czasami naprawienie zamków nie prowadzi do rozwiązania problemu – okazać się może, że zamek pomimo prób napraw nie działa w prawidłowy sposób. Ślusarz może zaproponować wtedy wymianę zamka na nowy. Aby nie narażać naszych klientów na zbędne koszty, zawsze informujemy ich o zaletach i wadach rozwiązania, sugerując to najlepsze.
 
Czy istnieje sposób, aby ochronić nasz zamek przed koniecznością skorzystania z usługi naprawy zamków? Wprawdzie nie mamy wpływu na nadmierną eksploatację, lecz możemy korzystać z zamków i kluczy w sposób rozsądny i odpowiedzialny. Raz na kilka miesięcy warto przetrzeć zamek, zawiasy drzwi oraz klucze środkiem konserwującym, codziennie zaś zwracać uwagę na sposób otwierania drzwi. Pod żadnym pozorem nie otwierajmy drzwi gwałtownie, nie trzaskajmy nimi. Nie zrzucajmy kluczy z wysokości, jak również dbajmy o to, aby ich nie upuszczać na twarde podłoże. Otwieranie butelek czy puszek kluczami również nie jest dobrym pomysłem. Dorabiając kopię klucza decydujmy się na kopię z materiałów wyższej jakości tak, abyśmy po kilku tygodniach nie otrzymali dość zniekształconego egzemplarza, który wkładany w zamek może go trwale uszkodzić. Kilka małych, niezbyt czasochłonnych zabiegów może nam z pewnością pomóc i odroczyć naprawę lub wymianę zamka o nawet kilka lat!
 
Usługę naprawy zamków wykonujemy całodobowo. Nie muszą Państwo dokładnie definiować, na którą usługę się Państwo decydują – wystarczy opisać problem, a nasz ślusarz przyjeżdżając na miejsce zdarzenia zarekomenduje usługę, którą należy wykonać. Wyjeżdżając w teren do awaryjnego otwierania zamków jesteśmy przygotowani zarówno na naprawę, jak i montaż nowego mechanizmu.
 
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich – 662-869-662

Na Śląsku wykonujemy również:

Awaryjne otwieranie zamków samochodów
Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
Wymiana i montaż zamków
Usługi ślusarskie