Usługi ślusarskie Kraków Czyżyny

Usługi ślusarskie Kraków CzyżynyPogotowie zamkowe Kraków – Czyżyny to przedsiębiorstwo, które od lat zajmuje się wykonywaniem wielu usług ślusarskich. Jesteśmy grupą ślusarzy, którzy dzięki odpowiedniemu wykształceniu oraz umiejętnościom wszelkie realizacje wykonują na najwyższym poziomie. Jesteśmy Pogotowiem zamkowym działającym na terenie dzielnicy Krakowa – Czyżyny. Wiele osób zaufało naszej firmie i systematyczni korzysta z naszych usług ślusarskich. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje.

Nasza oferta

Pogotowie zamkowe w krakowskich Czyżynach zajmuje się szerokim wachlarzem usług ślusarskich. Każdego dnia, wielokrotnie wzywani jesteśmy do awaryjnego otwierania drzwi oraz awaryjnego otwierania samochodów. Kiedy zatrzaśniesz drzwi do domu zadzwoń do nas, a my wykonamy bezinwazyjne awaryjne otwieranie mieszkań.
Jesteśmy specjalistami w montażu zamków oraz wymianie zamków. Od tego, jak zamek został założony, zależy Twoje bezpieczeństwo, dlatego warto zlecić wykonanie tej usługi fachowcom z krakowskiego Pogotowia zamkowego zlokalizowanego w Czyżynach. Kolejną usługą ślusarską  znajdującą się w naszej ofercie jest naprawa zamków. Dzięki ciągłemu zdobywaniu nowej wiedzy, znamy mechanizmy nawet najnowszych systemów antywłamaniowych i dlatego jesteśmy w stanie naprawić każdy uszkodzony mechanizm w drzwiach. Wszystkie usługi ślusarskie wykonujemy w sposób precyzyjny, staranny oraz solidny.

Pogotowie zamkowe Kraków – Dostępni 7 dni w tygodniu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat usług ślusarskich? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

 
Specjalnie dla Państwa pracujemy całodobowo, 7 dni w tygodniu. Dyżurujemy również we wszystkie święta. Naszym atutem jest fakt, że na każde zlecenie odpowiadamy ekspresowo. Już w kilka chwil po otrzymanym wezwaniu pojawiamy się pod adresem wyznaczonym przez Klienta. Wystarczy do nas zadzwonić – tel. 662-869-662
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Pogotowie zamkowe Kraków – Czyżyny poleca się do wielu usług ślusarskich.

Pogotowie zamkowe Kraków Czyżyny
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Czyżyny
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Czyżyny
Montaż i wymiana zamków Kraków Czyżyny
Naprawa zamków Kraków Czyżyny
Ślusarz Kraków Czyżyny