Pogotowie zamkowe Kraków

Niesiemy pomoc zamkowo-drzwiową

Pogotowie zamkowe KrakowAwaryjne otwieranie drzwi w Krakowie to nasza specjalność. Każdemu może zdarzyć się zgubienie kluczy lub złamanie klucza w zamku. Usługi ślusarskie Kraków obejmują też otwieranie zatrzaśniętych zamków. Zatrudniony w Pogotowiu zamkowym ślusarz może przeprowadzić awaryjne otwieranie mieszkań w ekspresowym tempie. Nie panikuj, oszczędź sobie nerwów i skorzystaj z pomocy profesjonalistów, którzy zajmą się problemem nie wyrządzając szkód i nie niszcząc mechanizmu zamontowanego w drzwiach. Z naszej strony oferujemy też profesjonalny montaż zamków razem z fachową poradą, co do wyboru nowego zamka.

Pogotowie zamkowe Kraków to nie tylko otwieranie drzwi. Do naszych zadań należy też naprawa zamków  oraz montaż i wymiana zamków na nowe. Montujemy i otwieramy wszystkie rodzaje mechanizmów: klasyczne, antywłamaniowe i nowoczesne, takie jak elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr. Żaden zamek nie wygra z naszymi profesjonalistami.

Otworzymy każdy zamek

Jesteśmy też zawsze tam, gdzie potrzebne jest awaryjne otwieranie samochodów. Szybko, skutecznie oraz bezpiecznie otworzymy zamek i pozwolimy dostać się do zatrzaśniętych w środku kluczyków. Zajmiemy się każdym samochodem, bez względu na jego model. Awaryjne otwieranie aut to sprawa, którą w Krakowie załatwiamy zaraz po zgłoszeniu. A co najważniejsze – nasi ślusarze zrobią to bezpiecznie dla zamka oraz nie niszcząc karoserii.

Pogotowie zamkowe Kraków – Dostępni 7 dni w tygodniu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat usług ślusarskich? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Zaufaj profesjonalistom

Jesteśmy na rynku już od wielu lat, a ta praca to nasza pasja. Zadzwoń do nas po numer 662-869-662i umów się na dogodny dla ciebie termin lub poinformuj nas o nagłej sytuacji, którą zajmiemy się najszybciej jak to możliwe. Niesiemy pomoc w każdym problemie zamkowo-drzwiowym. Pogotowie zamkowe Kraków pracuje 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta.

Stacjonujemy w różnych miastach w Polsce:

Pogotowie zamkowe Warszawa
Pogotowie zamkowe Poznań
Pogotowie zamkowe Katowice
Pogotowie zamkowe Gdańsk
Pogotowie zamkowe Gdynia
Pogotowie zamkowe Sopot
Pogotowie zamkowe Wrocław
Pogotowie zamkowe Łódź

Pogotowie zamkowe Kraków
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków
Montaż i wymiana zamków Kraków
Naprawa zamków Kraków
Ślusarz Kraków