ABC Zabezpieczeń | Pogotowie ślusarskie Kraków, usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Kraków
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków
Montaż i wymiana zamków Kraków
Naprawa zamków Kraków
Ślusarz Kraków

Pogotowie ślusarskie Kraków 24h

Pogotowie ślusarskie KrakówPOGOTOWIE ZAMKOWE W KRAKOWIE – SZYBKA POMOC W PROBLEMACH Z ZAMKIEM
Powszechnie wiadomo, że sytuacje kryzysowe zdarzają się często w najmniej odpowiednich chwilach. Reguła ta dotyczy także problemów z zamkami. Przydarzają się najczęściej, gdy śpieszymy się na tramwaj czy autobus lub po prostu wychodzimy do pracy. Wyobraźmy sobie sytuację, w której gotowi do wyjścia, z pełną świadomością czekającej nas przeprawy przez zatłoczone ulice Krakowa, przekręcamy klucz w zamku, a tu… klucz łamie się i w nim pozostaje. Co wtedy robić? W napięciu przeglądamy kontakty w telefonie komórkowym i zaczynamy obdzwaniać rodzinę i znajomych, którzy być może pomogą nam w tej sytuacji.

Gdy zdarzy się awaria zamka, wystarczy zadzwonić do pogotowia zamkowego w Krakowie. Już teraz działamy także w tym mieście i jego okolicach. Nasi wysoko wykwalifikowani ślusarze przyjmą zgłoszenie i szybko pojawią się pod wskazanym adresem. Przyjadą, by wykonać awaryjne otwieranie mieszkań lub awaryjne otwierania samochodów, sprawiając tym samym, że problem zostanie szybko rozwiązany.

PROFESJONALNIE
Wszyscy ślusarze zatrudnieni w pogotowiu zamkowym w Krakowie systematycznie przechodzą szereg szkoleń, dzięki którym wciąż podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Nasi ślusarze znają wszystkie dostępne na rynku rodzaje zamków oraz drzwi, dzięki czemu w pracy są skuteczni, szybcy i potrafią wykonać montaż i wymianę zamków każdego typu. To bardzo cenna umiejętność, gdyż dzięki niej błyskawicznie wybawią Was z trudnej życiowej sytuacji, jaką niewątpliwie jest awaria zamka.

Od ponad 20 lat działamy na rynku ślusarskim. W ciągu tego czasu nasi ślusarze zdobyli ogromne doświadczenie, które wykorzystują w codziennej pracy przy awariach zamków. Jesteśmy zespołem profesjonalnych ślusarzy, którzy dbają o mienie i bezpieczeństwo swoich Klientów. Wykonujemy awaryjne otwieranie drzwi oraz podejmujemy się montażu i wymiany zamków, doradzamy i serwisujemy sprzęt. Wystarczy do nas zadzwonić, telefon 662-869-662.

Pogotowie zamkowe Kraków – Dostępni 7 dni w tygodniu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat usług ślusarskich? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

PRACUJEMY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ
Pogotowie zamkowe w Krakowie działa całodobowo. Wiemy, że awaria zamka może wydarzyć się nawet w środku nocy, dlatego właśnie zdecydowaliśmy, że nasz telefon będzie do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta. Można na nas polegać codziennie, przez 365 dni w roku, nie zawiedziemy swoich Klientów nawet w niedziele i święta.

Śmiało można do nas zadzwonić także po godzinie 22.00, przyjmiemy zlecenie i najszybciej jak to możliwe przyjedziemy na miejsce awarii. Wykonamy awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie aut czy też montaż  i wymianę zamków. Nasi ślusarze pomogą w każdej trudnej sytuacji z zamkiem. Wystarczy do nas zadzwonić pod czynny przez całą dobę numer 662-869-662.