ABC Zabezpieczeń | Pogotowie ślusarskie, usługi ślusarskie Warszawa

Pogotowie ślusarskie w Warszawie 24h

Pogotowie ślusarskie WarszawaPROBLEM Z ZAMKIEM? POGOTOWIE ZAMKOWE POMOŻE

Zatrzaśnięte drzwi, złamany kluczyk czy zepsuty zamek to wbrew pozorom powszechne sytuacje, które bardzo często spotykają naszych Klientów. Wiemy o tym, ponieważ nasze pogotowie zamkowe codziennie pomaga mieszkańcom Warszawy i okolic otwierać, wymieniać i naprawiać wszelkiego rodzaju zamki. Zatrudnieni w naszej firmie najlepszej klasy ślusarze systematycznie zajmują się awaryjnym otwieraniem drzwi, a także montażem i wymianą zamków.
Jeśli znalazłeś się w tarapatach i zatrzasnąłeś w samochodzie kluczyki, możesz także liczyć na pogotowie zamkowe! Awaryjne otwieranie samochodów to dla nas codzienność.
Tempo życia w wielkim mieście – takim jak Warszawa – często sprawia, że w wyniku nieuwagi zapominamy o drobiazgach i zdarza się nam wyjść z domu bez kluczy i zatrzasnąć zamek. Teraz to już nie jest problem! Wpisz nasz numer 500-700-776 do swojej książki telefonicznej. W razie awarii zadzwonisz, a ślusarze z pogotowia zamkowego przyjadą i bezinwazyjnie otworzą każdy, nawet najbardziej skomplikowany zamek.

POGOTOWIE ZAMKOWE – PROFESJONALIZM I WIEDZA

Przed naszymi specjalistami żaden mechanizm nie ma tajemnic. Systematyczne szkolenia w zakresie montażu i wymiany zamków oraz naprawy zamków pozwalają poznać naszym specjalistom najbardziej zaawansowane technologicznie mechanizmy. Dotyczy to także zamków samochodowych – dlatego też ślusarze z pogotowia zamkowego w Warszawie bez problemu awaryjnie otwierają drzwi najpopularniejszych samochodów w Polsce.

MY PRACUJEMY NA TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Od ponad 20 lat pracujemy, abyś mógł czuć się bezpiecznie we własnym domu. Zajmujemy się naprawą zamków, montażem i wymianą zamków, a w razie potrzeby wykonamy także awaryjne otwieranie mieszkań lub awaryjne otwieranie aut.
Jeśli tylko zauważysz, że Twój zamek w drzwiach zacina się albo ciężej pracuje – nie wahaj się i dzwoń pod numer 500-700-776! Pogotowie zamkowe przyjedzie i szybko przeprowadzi konieczny serwis. Zarówno montaż i wymiana zamków, jak i naprawa zamków to dla nas chleb powszedni – w Warszawie wykonaliśmy już takich prac tysiące, a w całej Polsce dziesiątki tysięcy. Nam i naszemu doświadczeniu z pewnością możesz zaufać.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

DLA CIEBIE O KAŻDEJ PORZE

Sytuacje problemowe zazwyczaj spotykają naszych Klientów w najmniej oczekiwanych momentach. Dlatego też nasze usługi, a szczególnie awaryjne otwieranie drzwi, wykonujemy o każdej porze dnia i nocy. Pod numerem telefonu 500-700-776 możesz zadzwonić po pogotowie zamkowe codziennie – także w niedziele i święta. Ważne, że odbierzemy Twój telefon także w nocy, ponieważ każdy zatrudniony u nas ślusarz pracuje przez 24 godziny na dobę.

Inne usługi świadczone w Warszawie przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków