Pogotowie zamkowe w Warszawie

Naprawa zamków i otwieranie mieszkań

Pogotowie zamkowe WarszawaUsługi ślusarskie to nasza specjalność. Prowadzimy Pogotowie zamkowe w Warszawie, które jest dostępne o każdej porze. Gdy potrzebne jest awaryjne otwieranie drzwi, dzwoń do nas – jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Naprawa zamków oraz montaż i wymiana zamków także leżą w zakresie usług, jakie oferujemy.

Naszym klientom oferujemy także doradztwo w zakresie montażu zamków– pomagamy wybrać najbardziej funkcjonalne i najbardziej dostosowane zamki do Twoich potrzeb. Zazwyczaj proponujemy sprawdzone zamki atestowane, antywłamaniowe oraz nowoczesne, elektroniczne zamki do drzwi SMART-LOCK, KESO, Dierre, Mottura, Gerda, AXA, AssaAbloy, Ciepierre, Delta, DOM, EffEff, EVVA, Fuhr, GU, GTV, KFV, Securemme, IKON, Simons Voss, Winkhaus, . Aby mieć pewność, że mieszkanie ma profesjonalnie zamontowany i dopasowany zamek, zaufaj wykwalifikowanym ślusarzom z Pogotowia zamkowego w Warszawie. Da ci to poczucie bezpieczeństwa i pewność, że zamek przez lata będzie spełniał swoją rolę.

Awaryjne otwieranie mieszkań w Warszawie to najlepszy i najprostszy sposób, żeby dostać się do domu, gdy zgubiłeś klucze, albo zepsuł się zamek. Pamiętaj, w razie kłopotów, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Takie zgłoszenia są dla nas najważniejsze i szybko przybywamy na miejsce ze specjalistycznym sprzętem. Awaryjne otwieranie drzwi realizujemy bez względu na rodzaj zamontowanego zamka.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Problem z zamkiem samochodowym

Ślusarz może też przeprowadzić w Warszawie awaryjne otwieranie samochodu, jeśli zatrzasnąłeś klucz w środku lub po prostu go zgubiłeś. To prosty i szybki sposób na dostanie się do własnego samochodu bez konieczności rozbijania szyby. Awaryjne otwieranie aut to jedno z naszych priorytetowych realizacji. Szybko i skutecznie otworzymy zamek w każdym modelu samochodu nie powodując jego uszkodzenia.

Pomożemy w tempie ekspresowym

Pogotowie zamkowe Warszawa – wystarczy zadzwonić i umówić się na konkretny termin lub zgłosić wizytę priorytetową – tel. 662-869-662. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby jak najszybciej rozwiązać problem. Jesteśmy na rynku już od dawna i żadne zgłoszenie nie było dla nas nie do rozwiązania. Sprawdź nasze usług ślusarskie, a my ze swojej strony oferujemy jak najlepsze wykonanie zadania przez 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00, także w niedziele i święta.

Stacjonujemy w różnych miastach w Polsce:

Pogotowie zamkowe Poznań
Pogotowie zamkowe Katowice
Pogotowie zamkowe Gdańsk
Pogotowie zamkowe Gdynia
Pogotowie zamkowe Sopot
Pogotowie zamkowe Kraków
Pogotowie zamkowe Wrocław
Pogotowie zamkowe Łódź

Pogotowie zamkowe Warszawa
Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa
Montaż i wymiana zamków Warszawa
Naprawa zamków Warszawa
Ślusarz Warszawa