ABC Zabezpieczeń | Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice

Awaryjne otwieranie mieszkan KatowiceOtworzymy każde drzwi i każdy zamek

Każdemu może zdarzyć się niemiła sytuacja, w której zepsuje się nam zamek drzwi do mieszkania czy  domu. Często bywa tak, że taka sytuacja spotyka nas w momencie, gdy bardzo nam się spieszy bądź potrzebujemy natychmiast dostać się do mieszkania. Wobec tego, kiedy już przytrafi się nam takie zdarzenie, należy postawić na szybkość działania i fachowe wykonanie. Dlatego jeśli będą potrzebowali Państwo takiej usługi, jaką jest awaryjne otwieranie drzwi mieszkań czy domów zapraszamy do skorzystania z usług naszego pogotowia ślusarskiego.

Ślusarze od awaryjnego otwierania zamków

Na czym polega awaryjne otwieranie drzwi mieszkań? Najpierw nasz ślusarz ocenia źródło problemu, a następnie delikatnie i starannie otwiera mechanizm drzwi w taki sposób, aby nie uszkodzić zamka. Nieumiejętne, amatorskie otwieranie zamków może spowodować ich całkowitą awarię i konieczność wymiany zamka na nowy. Jeśli więc szukasz dobrego, doświadczonego ślusarza z Katowic, koniecznie skontaktuj się z nami. Awaryjne otwieranie drzwi zamków przeprowadzamy zachowując najwyższe standardy usługi i bezpieczeństwa naszego klienta – posiadamy licencję policyjną, dzięki której nie wspieramy przestępstw takich jak włamanie do mieszkania. Dlatego nasz ślusarz po przybyciu na miejsce zdarzenia ma za zadanie wylegitymować zgłaszającego szkodę.

Zawsze do usług naszych klientów

Jeśli stałeś się ofiarą włamania bądź jego próby, nie czekaj dłużej tylko zadzwoń do doświadczonego ślusarza. Podobnie postępuj, jeśli przez przypadek zgubisz klucze do domu lub masz chociaż cień podejrzenia, że ktoś mógł ukraść Twoje klucze. Szybka reakcja i kontakt z pogotowiem ślusarskim może Cię ochronić przed przykrymi skutkami włamania do domu.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Katowicach

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 do 24:00:

662-869-662

Jeśli przykry wypadek spotkał Cię w środku nocy lub zgubiłeś klucze do domu podczas tłocznej imprezy, nie przejmuj się, nasze pogotowie ślusarskie świadczy usługi na terenie Katowic całodobowo, siedem dni w tygodniu. Nasz czas reakcji jest najlepszy wśród konkurencji. Oferujemy także niezwykle konkurencyjne ceny naszych usług, nie oszczędzając przy tym na jakości naszej pracy.

Doświadczenie i wiedza to nas wyróżnia

Postaw na wieloletnie doświadczenie ślusarzy, którzy pracują dla nas. Nasz pracownik pojawi się w przeciągu kilku minut, oceni sytuację i wykona pracę w sprawny i dokładny sposób. Może się okazać, że awaryjne otwieranie drzwi będzie musiało zamienić się w montaż nowego zamka – często mechanizmy naruszone przez włamywaczy są tak uszkodzone, że naprawa ich nie ma sensu: nie odzyskamy pełnej funkcjonalności zamka, a włamywacz najprawdopodobniej będzie w posiadaniu klucza do naszego mieszkania. Nie warto więc ryzykować. 

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą awaryjnego otwierania drzwi mieszkań, zapraszamy do kontaktu pod numerem: 662-869-662 

Inne usługi świadczone w Katowicach przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie Samochodów Katowice
Montaż i wymiana zamków Katowice
Naprawa zamków Katowice
Usługi ślusarskie Katowice
Dorabianie kluczy

Ślusarz Katowice
Awaryjne otwieranie samochodu Katowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice
Montaż i wymiana zamków Katowice
Naprawa zamków Katowice
Pogotowie zamkowe Katowice