ABC Zabezpieczeń | Montaż i wymiana zamków Katowice

Montaż i wymiana zamków w Katowicach

Montaż i wymiana zamków KatowiceCzy zastanawiałeś się przez ile lat Twój zamek służy już bezpieczeństwu Twojego mieszkania czy domu? Może okazać się, że wystarczająco długo i nastał czas, aby odesłać go na emeryturę. Nasze pogotowie ślusarskie oferuje Ci wymianę zamków na nowe mechanizmy, które stworzone zostały zgodnie z najnowszymi technologiami. Jeśli potrzebujesz więc osoby, która wykona montaż nowego zamka na terenie Katowic – zadzwoń do nas!

Nowoczesne zamki łączą rozwiązania osiągnięć z dziedziny zamków oraz elektroniki. Dzięki takim rozwiązaniom możemy personalizować oczekiwania w stosunku do ochrony naszego domostwa – możemy ustalić, który właściciel klucza ma dostęp do naszego mieszkania w określonych przez nas godzinach, a także sprawdzać, o której godzinie wracają nasze dzieci czy wchodzi sprzątaczka lub pomoc domowa. Wymienione atrybuty zapewniają pełną kontrolę nad tym, kto przewija się przez nasz dom w ciągu naszej nieobecności. Takie rozwiązanie sprawia również, że zgubienie klucza przestaje być problemem. Wystarczy rozkodować elektroniczny klucz – dzięki czemu nie będzie on już pasował do naszego zamka, a my możemy zakodować nowy klucz raz jeszcze. Co prawda nie jest to rozwiązanie tanie, lecz niezwykle bezpieczne. Nasz ślusarz oprócz takich propozycji przedstawi Państwu także inne – bardziej klasyczne, takie które doskonale znamy oraz te, które nie nadszarpną naszego budżetu, jeśli potrzebujemy nowego zamka „na już” nie chcąc wydawać zbyt dużej kwoty.

Baner produktowy KESO GERDA DIERRE DELTA

Montaż zamków wykonujemy na terenie Katowic przez 7 dni w tygodniu – także w niedzielę i święta. Wystarczy zadzwonić na podany przez nas numer telefonu, a nasz ślusarz dojedzie we wskazane przez Państwa miejsce w przeciągu kilku chwil. Jeśli planują Państwo montaż nowych drzwi, a co z tym idzie zamków lub chcą Państwo wymienić zamek w nowym mieszkaniu, istnieje także możliwość umówienia się na wizytę z wyprzedzeniem. Nasz ślusarz po konsultacji z Państwem zaproponuje odpowiednie rozwiązanie, pozostawiając Państwu decyzję, a następnie przystąpi do mocowania zamka, aby służył przez wiele lat.

 

Kompleksowe obsługa ślusarska w Katowicach

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy: 6:00 – 24:00

662-869-662

Jeśli posiadają Państwo zakupiony zamek, nasz ślusarz przed montażem obejrzy go i oceni, czy był to dobry wybór zważając na rodzaj drzwi, przeznaczenie zamka i jakość materiałów. Zawsze mogą także Państwo liczyć na fachową poradę przez zakupem z naszej strony. Chcemy bowiem, aby to od decyzji klienta zależało, jaki zamek będzie montowany.

Nasi technicy mogą zaoferować Państwu nowoczesne i klasyczne zamki, klucze, kłódki i inne mechanizmy zabezpieczające pomieszczenie. Posiadamy już setki zadowolonych klientów. Są to zarówno osoby prywatne, jak i firmy, takie jak choćby hotele czy przedsiębiorstwa wymagające dobrego zabezpieczenia biur lub pokoi. Pracujemy wyłącznie na oryginalnych produktach, biorąc przede wszystkim pod uwagę zadowolenie naszych klientów, którzy dzięki naszej pracy będą mogli cieszyć się bezpiecznym domem, miejscem pracy czy sprawnym zamkiem w samochodzie.

wymiana zamka Keso
wymiana zamka Gerda
wymiana zamka Dierre
wymiana zamka Delta
wymiana zamka Mottura
wymiana zamka Ikon

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz kontaktu telefonicznego 662-869-662

Inne usługi świadczone w Katowicach przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie
Dorabianie kluczy

Ślusarz Katowice
Awaryjne otwieranie samochodu Katowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice
Montaż i wymiana zamków Katowice
Naprawa zamków Katowice
Pogotowie zamkowe Katowice