ABC Zabezpieczeń | Naprawa zamków Katowice

Naprawa zamków KatowiceNaprawa zamków Katowice

Czy zastanawiałeś się kiedyś czy wystarczająco dbasz o swój zamek i klucze? Na co dzień nie zadajemy sobie tego pytania, jednak kiedy przychodzi moment, gdy nasz zamek się psuje, zastanawiamy się, co mogliśmy zrobić, aby mechanizm się nie zepsuł. Często przyczyną zepsucia zamka jest zbyt gwałtowne otwieranie, szarpanie za drzwi czy trzaskanie drzwiami, które mają wysunięty mechanizm zamka. Podobnie z kluczami – otwieranie butelek kluczami, zrzucanie kluczy z okna czy też przechowywanie ich wraz z innymi ostrymi rzeczami sprawiają, że nasze klucze szybko ulegają zniszczeniu. Jeśli więc zauważyłeś, że Twój zamek lub klucze ostatnimi czasy nie sprawują się tak, jak powinny, zadzwoń do naszego pogotowia ślusarskiego i umów się z naszym ślusarzem na naprawę zamków. Taką usługę świadczymy na terenie Katowic.

Naprawa zamków odbywa się szybko i sprawnie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia nasz ślusarz najpierw diagnozuje przyczynę problemu, po czym przekazuje klientowi proponowane przez niego rozwiązania tak, aby można było sprawnie i opłacalnie naprawić zamek. Może też dojść do sytuacji, kiedy ślusarz dojdzie do wniosku, że naprawa zamku jest kompletnie nieopłacalna – ze względu na starość zamka bądź złą jakość materiałów. Wtedy ślusarz zaproponuje nowoczesne rozwiązanie i przeprowadzi wymianę i montaż nowego mechanizmu, który posłuży wiele lat zapewniając bezpieczeństwo klienta.

Pracujemy wyłącznie na produktach wysokiej jakości, między innymi na produktach firmy KESO. Te szwajcarskie mechanizmy słyną ze swojej precyzji i wysokiej jakości. Jesteśmy jedynym certyfikowanym przedstawicielem firmy KESO w całej Polsce – jeśli jesteś zainteresowany tą technologią w swoim domu, zadzwoń do nas i poproś o ofertę. O tej technologii może opowiedzieć Ci także nasz ślusarz podczas wizyty.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Katowicach

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Oprócz naprawy zamków, nasz ślusarz udzieli Ci także rad w jaki sposób dbać o zamki – takim trikiem może być z pewnością smarowanie mechanizmu dwa razy do roku preparatem WD – 40, który dostępny jest praktycznie we wszystkich sklepach za niewielką cenę. Dzięki temu przedłużysz żywotność swojego zamka o kilka lat sprawiając, że drogi zamek przez wiele lat będzie Ci dobrze służył.

W momencie gdy zepsuł się nam zamek w drzwiach, zadzwoniliśmy po pogotowie ślusarskie. Pan ślusarz przyjechał i powiedział, że nie ma sensu naprawiać zamek, który jest już na tyle wysłużony, że powinien zastąpić go nowy. W przeciągu godziny wymienił zamek na nowy, nowoczesny mechanizm który łatwo się otwiera i wygląda – w mojej opinii – na bardzo porządny. Usługa wykonana profesjonalnie, niezwykle szybko, za niewielkie pieniądze. Myślimy nad założeniem takich zamków u teściowej, a więc na pewno w przyszłości skorzystamy z usług tego pogotowia ślusarskiego.
Katarzyna, Katowice 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu 662-869-662

Inne usługi świadczone w Katowicach przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie
Dorabianie kluczy

Ślusarz Katowice
Awaryjne otwieranie samochodu Katowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice
Montaż i wymiana zamków Katowice
Naprawa zamków Katowice
Pogotowie zamkowe Katowice