Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Łódź Teofilów 662-869-662

Awaryjne otwieranie mieszkań – zadanie dla ślusarza

Kiedy wykonywane jest awaryjne otwieranie drzwi? Zazwyczaj dochodzi do niego w sytuacji, kiedy przez przypadek zatrzaśnięte zostanie mieszkanie, biuro czy dom. W takim wypadku konieczna będzie pomoc doświadczonego ślusarza, który bezinwazyjnie i bez użycia dedykowanych kluczy potrafi wykonać otwieranie zamków.

Pogotowie zamkowe Łódź-Teofilów to zespół doświadczonych fachowców posiadających szerokie umiejętności ślusarskie. Sprawnie wykonają oni specjalistyczne zlecenia typu awaryjne otwieranie mieszkań i awaryjne otwieranie samochodów. Stosując nowoczesne i sprawdzone narzędzia oraz dysponując stosowną wiedzą i umiejętnościami wykonają usługę na najwyższym poziomie, zgodnie ze sztuką w taki sposób, że nie pozostawią śladu po swojej interwencji.

Nie warto powierzać otwierania drzwi osobom przypadkowym – uszkodzony zamek, zepsuta futryna czy zniszczone skrzydło drzwiowe to może być cena niefachowej interwencji.

Nie tylko zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Lódź ul. Pojezierska 32 paw.76
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodów? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Inne usług ślusarskie

Jeśli w trakcie awaryjnego otwierania mieszkania okaże się, że przyczyną zatrzaśnięcia drzwi było uszkodzenie mechanizmu, nasi ślusarze zaproponują naprawę zamka. Wykonają wymianę lub naprawę uszkodzonych elementów i znów mechanizm będzie skutecznie pełnił swoją rolę.

Zdarza się, że w trakcie interwencji okazuje się, iż zamek został doszczętnie uszkodzony i konieczna jest jego wymiana na nowy. Klienci często nie są przygotowani na taką ewentualność. Ale to nie jest problem – Pogotowie zamkowe Łódź-Teofilów zajmuje się także sprzedażą zamków – w ofercie mamy sprawdzone mechanizmy – także zamki Dierre i Gerda. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki zamek wybrać, z przyjemnością pomożemy dobrać mechanizm odpowiedni do danej lokalizacji.

Do dyspozycji przez całą dobę

Pogotowie zamkowe Łódź-Teofilów pracuje codziennie 24 godziny na dobę. Usługi typu awaryjne otwieranie mieszkań czy awaryjne otwieranie aut można zamawiać przez całą dobę. Naprawę iwymianęzamkówrealizujemy w dogodnych dla Klienta godzinach. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Aby zamówić usługę wystarczy zadzwonić – tel. 662-869-662.

Zapraszamy.

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz