Montaż i wymiana zamka w drzwiach Łódź Teofilów 662-869-662

Gdzie zamówić usługi ślusarskie?

Decydując się na usługi ślusarskie warto wybrać firmę, która może zaoferować kompleksową obsługę. Pogotowie ślusarskie Łódź-Teofilów w ofercie posiada zarówno montaż i wymianę zamków, jak i naprawę zamków.

Pracujemy ze wszystkimi rodzajami mechanizmów. Wykonamy montaż zamków nowoczesnych i tradycyjnych. Nam z powodzeniem można zlecić wymianę zamków elektronicznych i montaż zamków szyfrowych.

Prowadzimy również sprzedaż zamków – każdy ze ślusarzy zatrudnionych w Pogotowiu zamkowym Łódź-Teofilów w torbie podręcznej posiada zestaw sprawdzonych zamków, które skutecznie chronią przed włamaniami. Naszym Klientom proponujemy różne typy mechanizmów w zależności od tego, gdzie montowany będzie dany zamek. Jednocześnie, często polecamy zamki Dierre i zamki Gerda, które gwarantują wysoki poziom zabezpieczeń.

Komu zlecić wymianę zamków

Atutem naszej firmy są jej pracownicy. Pogotowie zamkowe Łódź-Teofilów zrzesza doświadczonych fachowców posiadających wiedzę i umiejętności do wykonywania wszystkich usług ślusarskich. Pracujemy z mechanizmami tradycyjnymi i nowoczesnymi. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, które umożliwiają wszelkiego rodzaju prace ślusarskie.

Jesteśmy punktualni, elastyczni i kulturalni. Realizację zleconych usług wykonujemy w terminie dostosowanym do możliwości Klientów.

Nie zajmujemy się tylko montażem i wymianą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Lódź ul. Pojezierska 32 paw.76
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Sklepy z wkładkami Gerda Rim

Szybki serwis w dzielnicach: :

Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście, Widzew, Retkinia, Dąbrowskiego

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Inne usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Łódź-Teofilów oferuje również usługi awaryjne. Nasi Klienci często borykają się z zatrzaśniętymi drzwiami mieszkań i samochodów. Dlatego też można nas wzywać do awaryjnego otwierania mieszkań i aut. Gwarantujemy szybką i bezinwazyjną realizację. Specjalizujemy się w awaryjnym otwieraniu samochodów większości marek dostępnych na rynku.


Potrzebujesz ślusarza? Zadzwoń!

Nasza firma realizuje usługi ślusarskie przez całą dobę. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu – także w niedziele i święta. Awaryjne realizacje wykonujemy od ręki, na wykonanie tradycyjnych usług ślusarskich, w tym montaż i wymianę zamków można się z nami umówić w dogodnym dla siebie terminie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu – tel. 662-869-662.

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz