Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Łódź Dąbrowskiego 662-869-662

Problem z otwarciem drzwi do domu – to zadanie dla ślusarza

Zatrzaśnięte drzwi do mieszkania to trudna sytuacja. Nie można się wydostać z domu, a czas goni i trzeba szybko udać się do pracy. Zdarzają się też sytuacje, że czekamy po pracy pod drzwiami z dzieckiem, zakupami i nie możemy wejść do środka. Na nic zda się przepychanie drzwi. Co więcej, takie siłowanie się może spowodować jeszcze dodatkowe szkody. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonalnym ślusarzom. Nasze Pogotowie zamkowe działające w Łodzi na Dąbrowskiego, gwarantuje szybką pomoc i sprawne rozwiązanie problemu. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań. Bez względu na to, czy to uszkodzenie zamka, złamany klucz, a może zwykłe zatrzaśnięcie. Doskonale radzimy sobie z każdym z tych problemów. Zajmujemy się otwieraniem zamków w fachowy, zgodny ze sztuką ślusarską sposób, a zarazem bezpieczny. Bez ryzyka dodatkowych uszkodzeń drzwi, ościeżnic i pozostałych mechanizmów drzwiowych.

Nie tylko zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Lódź ul. Pojezierska 32 paw.76
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodów? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662


Szybkie rozwiązanie problemu przez fachowców

Awaria nie kończy się tylko na otwarciu zatrzaśniętych drzwi. Zamek nie zawsze będzie się nadawał do dalszego użytkowania. Tym też mogą zająć się nasi ślusarze. Sprawdzą, na ile mechanizm zamka jest uszkodzony, a jeśli będzie taka możliwość, zajmą się naprawą urządzenia. Jeżeli jednak zamek nie będzie już mógł spełniać swojej funkcji –  fachowo doradzą, zajmą się też wymianą i montażem zamków. Świadczymy szeroki zakres usług ślusarskich w Łodzi na Dąbrowskiego i dopasujemy swoją pracę do potrzeb naszych Klientów.


Ślusarz dostępny całą dobę

Pogotowie zamkowe Łódź – Dąbrowskiego  zapewnia kompleksową pomoc ślusarzy przez całą dobę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria potrafi zaskoczyć o różnych porach dnia i nocy. Dlatego nasi specjaliści pomagają nie tylko w dni robocze, w określonych godzinach. Można się z nami kontaktować o każdej porze. Zarówno, jeśli pojawia się problem z otwarciem mieszkania, jak i otwarciem samochodu. A sprawny zamek, zarówno w aucie, jak i w domu, to jeden z bardzo istotnych elementów bezpieczeństwa. Taki niewielki mechanizm potrafi często uchronić przed włamaniami. Dlatego warto w tych kwestiach zdać się na wiedzę i fachową pomoc profesjonalistów. Zadzwoń 662-869-662

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz