Awaryjne otwieranie samochodów Lublin

Awaryjne otwieranie samochodów LublinAWARIA ZAMKA? TO ŻADEN PROBLEM!

Każdemu z nas zdarzyć się może sytuacja, w której kluczyk zostaje uwięziony w samochodzie, a my panicznie goniąc myśli zastanawiamy się do kogo zadzwonić po szybką pomoc. Na szczęście teraz w Lublinie oraz w okolicy tego miasta działa pogotowie zamkowe, zatrudniające ślusarzy doskonale radzących sobie z każdą awarią zamka. Zadzwoń, a przyjedziemy by profesjonalnie wykonać awaryjne otwieranie samochodów. To ważne, aby usługę wypełnić na tyle sprawnie, by nie zostawić po interwencji śladów zadrapanego, uszkodzonego lakieru. Nasi ślusarze tak wykonają awaryjne otwieranie aut, że  żadna rysa nie pozostanie na karoserii auta.

PROFESJONALNIE ZNACZY PEWNIE

Polecamy się do każdej awarii zamka, także w samochodzie. Nasi ślusarze są profesjonalistami, którzy wciąż podnoszą swoje umiejętności zawodowe. Wiemy, że wiedza procentuje, dlatego inwestujemy w szkolenia dotyczące nowinek w branży ślusarskiej. Dzięki temu jesteśmy bezkonkurencyjni na rynku.
 
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, dzięki czemu możemy działać i wymieniać zamki bezinwazyjnie. Jesteśmy pewni swoich umiejętności i polecamy się do awaryjnego otwierania samochodów!
Bywa i tak, że w panice Klienci proszą o pomoc przypadkowych przechodniów lub dzwonią po członka rodziny. Pomimo dobrych intencji osoby takie nie posiadają odpowiedniego przygotowania oraz wiedzy. Taka „niefachowa” pomoc może spowodować więcej szkody niż pożytku, skutkując wybitą szybą lub zarysowanym lakierem na karoserii auta. To z kolei podraża koszta usługi i piętrzy kolejne problemy. Dlatego warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy naszych ślusarzy.

PRACUJEMY 24 H NA DOBĘ

Pracujemy dla naszych Klientów. Jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy przy awariach zamków o każdej porze dnia i nocy. Pogotowie zamkowe w Lublinie działa całodobowo. Nasz numer telefonu 662-869-662  czynny jest przez całą dobę. Dyżurujemy czekając na awaryjne zgłoszenia także w nocy, po godzinie 22. Można również dzwonić do nas w niedziele i święta. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług!

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w Lublinie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie