Naprawa zamków Lublin

Naprawa zamków LublinNAPRAWIAMY I DORADZAMY

Bywa i tak, że pozornie zepsuty zamek wymaga jedynie fachowej reparacji. W takiej sytuacji warto wezwać ślusarzy pogotowia zamkowego w Lublinie. Nasi fachowcy podjadą do Państwa, by sprawdzić, co faktycznie dzieje się z zamkiem. Jeśli okaże się, iż zamek jeszcze będzie mógł być użytkowany i nie stracił swoich zabezpieczających funkcji, nasi ślusarze zaproponują naprawę zamków.
 
Po każdej naprawie zamków ślusarz poinstruuje Klienta, w jaki sposób dbać o mechanizm zamka i jak często go konserwować, aby spełniał swoje podstawowe funkcje przez jak najdłuższy czas. Serwisowanie zamków to ważna sprawa, aby ich mechanizm działał bez zarzutów przez długie lata, zapewniając Klientom spokój ducha i bezpieczeństwo.
Zawsze chętnie Państwu doradzamy, w jaki sposób dbać o zamki – dzięki naszej szerokiej wiedzy zdobytej przez lata pracy w branży ślusarskiej, na zamkach znamy się jak nikt inny, dlatego potrafimy przekazać Klientom najistotniejsze informacje dotyczące funkcjonowania zamków i metod ich konserwacji. Zadzwoń pod numer 662-869-662 – przyjedziemy, by kompleksowo zająć się sprawą awarii zamka.

CAŁODOBOWE USŁUGI POGOTOWIA ZAMKOWEGO W LUBLINIE

Pogotowie zamkowe skupiające najlepszych, wykwalifikowanych ślusarzy działa już w Lublinie. Dzięki temu mogą być Państwo spokojni – wystarczy do nas zadzwonić – o każdej porze dnia czy nocy, a przyjedziemy, by udzielić pomocy na przykład przy awaryjnym otwieraniu drzwi. Jeśli przykra sytuacja zdarzy się na drodze, również się zjawimy, by wykonać awaryjne otwieranie aut. Nie straszne są nam także montaż i wymiana zamków oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba , naprawa zamków. Jesteśmy wszechstronni. W branży ślusarskiej działamy od ponad 20 lat, dlatego znamy się na wszystkich modelach zamków oraz systemów drzwiowych dostępnych na rynku. Pomożemy szybko i skutecznie przy każdej awarii zamka. Wystarczy do nas zadzwonić.
 
Praktyka pokazuje, iż awaryjne sytuacje lubią zdarzać się w nieoczekiwanych momentach i wtedy,  gdy nikt ich się nie spodziewa. Na szczęście w Lublinie działa już pogotowie zamkowe! Nasza kadra dyżuruje dla Państwa wygody i bezpieczeństwa przez 24 godziny na dobę. Można do nas zadzwonić także w niedziele i święta, a nawet w środku nocy!  Telefon do nas 662-869-662. Czekamy na zgłoszenia. 

 

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w Lublinie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie