Montaż i wymiana zamków Lublin

WEZWIJ ŚLUSARZA – POMOŻE PRZY AWARII ZAMKA!

Montaż i wymiana zamków LublinPo pewnym czasie bezawaryjnej pracy może się okazać, że zamek przestaje działać jak należy. Klucz zacina się w zamku, powodując strach użytkownika i pierwsze myśli dotyczące pewności  jego działania  i własnego bezpieczeństwa. Kiedy zauważycie Państwo, iż zamek odmawia posłuszeństwa, wezwijcie ślusarza. Pogotowie zamkowe w Lublinie zatrudnia tylko sprawdzonych, dobrze wyszkolonych specjalistów, którzy udzielą pomocy przy awarii zamka każdego typu.
 
Nasz ślusarz przyjedzie, by sprawdzić co tak naprawdę dzieje się z zamkiem. Wszystko to dla Państwa bezpieczeństwa.  Jeśli okaże się, że zamek niegdyś pracujący bez zarzutów, teraz zacina się lub zużywa, zaproponuje jedną z naszych usług, jaką jest montaż i wymiana zamków.
Wychodzimy z założenia, że trzeba dmuchać na zimne. Lepiej wymienić zamek na nowy, niż któregoś dnia pozostać w sytuacji, w której zamek całkowicie odmówi posłuszeństwa stawiając  nas w trudnej, awaryjnej  sytuacji.

Zamek do drzwi GerdaZamek do drzwi nawierzchniowy
 
POGOTOWIE ZAMKOWE W LUBLINIE – DZIAŁAMY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

Pogotowie zamkowe w Lublinie jest grupą specjalistów – ślusarzy, którzy pomogą Państwu w każdej trudnej zamkowej sprawie. Awarie zamków to dla nas codzienna praca. Co więcej, systematycznie szkolimy się i podnosimy umiejętności, by móc pomóc Państwu przy każdej awarii zamka. Do swojej dyspozycji posiadamy sprzęt najnowszej generacji, dlatego wszystkie nasze interwencje wykonujemy bezinwazyjnie, bez zarysowań oraz dodatkowych zniszczeń.
 
Zdajemy sobie sprawę z tego, że awarie zamków zdarzają się zawsze w niewłaściwych sytuacjach i w nieodpowiednich momentach naszego życia. Dlatego właśnie postanowiliśmy działać całodobowo. Dyżurujemy dla Państwa 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta. Jeśli awaria zamka przydarzy się w środku nocy, nie muszą Państwo czekać do rana by ją zgłosić. Śmiało można zadzwonić do nas także po godzinie 22. Przyjmiemy zlecenie i zjawimy się na miejscu zdarzenia tak szybko jak to tylko będzie możliwe. Warto zapisać ten numer 662-869-662. – pogotowie zamkowe w Lublinie. 

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w Lublinie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie