Elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr otwierany na 5 sposobów

KESO Entr to elektroniczny zamek oparty o najnowsze technologie w zakresie zamykania drzwi. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących bezpieczeństwa i elastyczności użytkowania. Zapewnia pełną wygodę, a łatwość obsługi powoduje, że z przyjemnością będą z niego korzystać zarówno dzieci, dorośli, jak i osoby w podeszłym wieku.

Daje pełne poczucie bezpieczeństwa

KESO Entr to zamek elektroniczny, który bez obaw można zamontować w każdych drzwiach. Zapewnia automatyczne ryglowanie drzwi, dzięki czemu Twoi najbliżsi lub współpracownicy nie będą musieli pamiętać o każdorazowym zamykaniu zamka. Wyposażony jest w bezpieczne, bezprzewodowe połączenie pomiędzy poszczególnymi elementami, co sprawia, że nie jest zależny od ewentualnych problemów związanych z okablowaniem. Urządzenie jest zasilane bateryjnie, zatem nie szkodzi mu czasowy brak prądu – zawsze działa bezawaryjnie. 

Zamki KESO Entr to urządzenia, które zapewniają łatwy montaż – bez konieczności wiercenia w drzwiach czy instalacji okablowania. Co więcej, prezentowany produkt umożliwia integrację z istniejącymi już systemami klucza Masterkey KESO.

Wykorzystuje kilka różnorodnych sposobów otwierania

Zamki typu KESO Entr to urządzenia zapewniające bardzo dużą elastyczność w zakresie użytkowania. Ten zamek samoryglujący dostępny jest w 5 wersjach otwierania. Poszczególne modele pozwalają na otwieranie mechanizmu drogą tradycyjną – czyli za pomocą klucza, jak i kodową, za pomocą pilota czy smartfona, a nawet umożliwiają otwieranie za pomocą odczytu danych biometrycznych – w tym przypadku zastosowano czytnik linii papilarnych.

Dostosowany do możliwości dzieci, dorosłych i osób starszych

Łatwość korzystania z zamka KESO Entr sprawia, że mogą z niego bez problemów korzystać zarówno dzieci, jak i osoby starsze. Warto dostosować model zamka do możliwości osób, które będą go użytkować. Niewątpliwą zaletą jest samozatrzaskowy mechanizm, który sprawia, że nie trzeba pamiętać o przekręcaniu klucza w drzwiach i samo zamknięcie skrzydła sprawia, że wszyscy zebrani wewnątrz obiektu są bezpieczni i skutecznie odgrodzeni od ewentualnych niebezpieczeństw zewnętrznych. 

Zarówno dla dzieci, jak i osób w podeszłym wieku wygodnym rozwiązaniem będzie czytnik linii papilarnych – w tym wypadku nie trzeba pamiętać ani o zabraniu klucza ze sobą, ani o kodzie cyfrowym.

Cenisz bezpieczeństwo i wygodę użytkowania zamków elektronicznych? Zadzwoń do naszej firmy – tel. 662-869-662 ! Przedstawimy szczegóły oferty.

W sprzedaży posiadamy inne zabezpieczenia dla Twojego domu

- Elektroniczny zamek do drzwi Simons Voss
- Klamka szyfrowa na kod PIN Assa Abloy

Zamek do drzwi na telefon
Zamek do drzwi na linie papilarne
Zamek do drzwi na kod pin
Zamek do drzwi na pilota