Elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr otwierany na 5 sposobów

KESO Entr to elektroniczny zamek oparty o najnowsze technologie w zakresie zamykania drzwi. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących bezpieczeństwa i elastyczności użytkowania. Zapewnia pełną wygodę, a łatwość obsługi powoduje, że z przyjemnością będą z niego korzystać zarówno dzieci, dorośli, jak i osoby w podeszłym wieku.

Daje pełne poczucie bezpieczeństwa

KESO Entr to zamek elektroniczny, który bez obaw można zamontować w każdych drzwiach. Zapewnia automatyczne ryglowanie drzwi, dzięki czemu Twoi najbliżsi lub współpracownicy nie będą musieli pamiętać o każdorazowym zamykaniu zamka. Wyposażony jest w bezpieczne, bezprzewodowe połączenie pomiędzy poszczególnymi elementami, co sprawia, że nie jest zależny od ewentualnych problemów związanych z okablowaniem. Urządzenie jest zasilane bateryjnie, zatem nie szkodzi mu czasowy brak prądu – zawsze działa bezawaryjnie.

Zamki KESO Entr to urządzenia, które zapewniają łatwy montaż – bez konieczności wiercenia w drzwiach czy instalacji okablowania. Co więcej, prezentowany produkt umożliwia integrację z istniejącymi już systemami klucza Masterkey KESO.

Wykorzystuje kilka różnorodnych sposobów otwierania

Zamki typu KESO Entr to urządzenia zapewniające bardzo dużą elastyczność w zakresie użytkowania. Ten zamek samoryglujący dostępny jest w 5 wersjach otwierania. Poszczególne modele pozwalają na otwieranie mechanizmu drogą tradycyjną – czyli za pomocą klucza, jak i kodową, za pomocą pilota czy smartfona, a nawet umożliwiają otwieranie za pomocą odczytu danych biometrycznych – w tym przypadku zastosowano czytnik linii papilarnych.

Dostosowany do możliwości dzieci, dorosłych i osób starszych

Łatwość korzystania z zamka KESO Entr sprawia, że mogą z niego bez problemów korzystać zarówno dzieci, jak i osoby starsze. Warto dostosować model zamka do możliwości osób, które będą go użytkować. Niewątpliwą zaletą jest samozatrzaskowy mechanizm, który sprawia, że nie trzeba pamiętać o przekręcaniu klucza w drzwiach i samo zamknięcie skrzydła sprawia, że wszyscy zebrani wewnątrz obiektu są bezpieczni i skutecznie odgrodzeni od ewentualnych niebezpieczeństw zewnętrznych.

Zarówno dla dzieci, jak i osób w podeszłym wieku wygodnym rozwiązaniem będzie czytnik linii papilarnych – w tym wypadku nie trzeba pamiętać ani o zabraniu klucza ze sobą, ani o kodzie cyfrowym.

Cenisz bezpieczeństwo i wygodę użytkowania zamków elektronicznych? Zadzwoń do naszej firmy – tel. 662-869-662 ! Przedstawimy szczegóły oferty.

W sprzedaży posiadamy inne zabezpieczenia dla Twojego domu

Elektroniczny zamek do drzwi Simons Voss
Klamka szyfrowa na kod PIN Assa Abloy

Zamek do drzwi na telefon
Zamek do drzwi na linie papilarne
Zamek do drzwi na kod pin
Zamek do drzwi na pilota