Montaż i wymiana zamków w drzwiach Oleśnica 662-869-662

Montaz i wymiana zamkow Olesnica

Wszechstronność naszych usług

Oferujemy wszechstronne usługi ślusarskie w zakresie montażu i wymiany zamków wszelkiego typu. Służymy fachowym doradztwem i do każdej awarii podchodzimy w indywidualny sposób. Oceniamy każdą sytuację przed podjęciem działań i jeśli nie ma konieczności wymiany zamka, jesteśmy w stanie dokonać naprawy zamka, nie narażając naszych klientów na niepotrzebne koszty.

 

Montujemy zamki każdego rodzaju, specjalizujemy się jednak najbardziej w zamkach firmy Gerda i zamkach firmy Dierre. Nasi fachowcy dysponują szerokim asortymentem produktów, dzięki czemu można dokonać zakupu nowego zamka bezpośrednio u pracownika, przed samym montażem zamka. Co więcej, jeśli nie wiesz, jaki zamek będzie odpowiedni do zabezpieczenia Twojego mieszkania, biura, magazynu czy przedsiębiorstwa zapytaj naszych ślusarzy! Pogotowie zamkowe  w Oleśnicy pomoże dobrać odpowiedni mechanizm, który spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem skutecznej ochrony mienia, jak i komfortu użytkowania.

 

Poza montażem i wymianą zamków, w ramach naszych usług wykonujemy również awaryjne otwieranie samochodów. Dbamy o jakość wykonywanych usług, nie powodując niepotrzebnych uszkodzeń pojazdu. Naszą pracę wykonujemy solidnie i precyzyjnie, nie pozostawiając żadnych śladów.

Nasz zespół tworzą fachowcy

Dzięki naszej wieloletniej działalności, Pogotowie zamkowe w Oleśnicy cieszy się zaufaniem wśród klientów. Naszym zdecydowanym atutem jest ekipa specjalistów w swojej dziedzinie, co sprawia, iż nasze usługi ślusarskie są wykonywane rzetelnie i na najwyższym poziomie. Wiedza naszych ślusarzy wykorzystywana jest na co dzień, nie tylko przy wymianie zamków, ale również w konieczności awaryjnego otwierania mieszkań.

 

Nasi specjaliści nie tylko dokonają montażu i wymiany zamków, ale również fachowo doradzą, jak eksploatować mechanizm, aby posłużył nam jak najdłużej. W przypadku konieczności zakupu nowego zamka pomożemy wybrać najlepszy, klientom polecamy przede wszystkim niezawodne zamki Gerda i zamki Dierre. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, dzięki czemu nasze usługi ślusarskie wykonywane są precyzyjnie i bezinwazyjnie.

Niezawodny serwis dostępny całą dobę

Pogotowie zamkowe w Oleśnicy zaprasza do skorzystania ze swoich usług ślusarskich w przypadku każdej awarii. Jesteśmy w stanie otworzyć każdy samochód, każde drzwi, naprawić każdy zamek, a także wymienić i zamontować nowy.

 

Działamy przez całą dobę, dzięki czemu mamy przewagę nad konkurencją. Oferujemy ceny adekwatne do wykonywanej usługi, dlatego też nasza oferta jest bardzo atrakcyjna. Reagujemy błyskawicznie na każde zgłoszenie, dzięki temu, że pracujemy również w weekendy i święta.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! (71) 710-48-89 lub 662-869-662