ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Awaryjne otwieranie samochodów Oleśnica, otworzymy każde auto

Awaryjne otwieranie samochodow Olesnica

Specjalizujemy się w zamkach samochodowych

Zgubienie kluczyków od auta bądź zatrzaśnięcie ich w środku pojazdu na siedzeniu lub w bagażniku zawsze wiąże się z ogromnym stresem. Z reguły do takich zdarzeń dochodzi najczęściej wtedy, kiedy bardzo się spieszymy.

Awaryjne otwieranie samochodów jest jedną z wielu usług, które oferuje Pogotowie zamkowe w Oleśnicy. Jesteśmy w stanie otworzyć samochód każdej marki – zarówno starsze, jak i nowsze modele. Otwieramy auta osobowe, terenowe i dostawcze. Dbamy o to, aby nie naruszyć zamka, nie porysować karoserii, nie uszkodzić przypadkowo żadnego elementu pojazdu. Otwieranie aut to nasza specjalność, dlatego też warto nam zaufać i powierzyć swoje auto w dobre ręce profesjonalistów.

Otwieramy drzwi samochodów osobowych, dostawczych czy ciężarowych. W naszej ofercie znajduje się awaryjne otwieranie aut większości marek dostępnych na polskim rynku, w tym pojazdów takich marek jak: Volkswagen, Peugeot, Citroen, Opel, Skoda, Audi, BMW, Seat, Toyota, Ford, Fiat, Suzuki i innych.

Nasze usługi ślusarskie mogą być również zastosowane w sytuacji, kiedy dojdzie do zatrzaśnięcia zamków w drzwiach obiektów mieszkalnych, usługowych czy przemysłowych. Wtedy nasi ślusarze sprawnie wykonują usługę awaryjnego otwierania mieszkań.

Zatrudniamy tylko fachowców

Nasza firma stawia na ludzi, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Zatrudnieni przez nas ślusarze posiadają fachową wiedzę i profesjonalne podejście do klienta. Usługę awaryjnego otwierania aut wykonujemy bardzo często. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami, aby wykonać tę część naszej pracy w precyzyjny i bezinwazyjny sposób. Pogotowie zamkowe w Oleśnicy stawia na nowoczesne metody, dzięki którym możemy usunąć awarię szybko i bez generowania dodatkowych kosztów. Nasi ślusarze posiadają wszechstronne umiejętności, dlatego też są w stanie wykonać również usługę awaryjnego otwierania mieszkań.

Jeśli zaistnieje potrzeba naprawy zamka, również jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Nasi pracownicy są zawsze świetnie przygotowani i zaopatrzeni w odpowiedni sprzęt, dlatego też możemy zaoferować usługę wymiany i montażu zamków, jeśli stary mechanizm będzie trzeba usunąć. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zakupu nowego zamka od ręki, zaraz po przyjeździe naszego ślusarza.

Całodobowa pomoc dostępna dla wszystkich

Wiemy, jak w sytuacji niespodziewanej awarii ważna jest błyskawiczna reakcja, dlatego też nasze Pogotowie zamkowe w Oleśnicy oferuje usługi ślusarskie przez całą dobę. Bez względu na to, czy do awarii dojdzie w nocy, w niedzielę nad ranem, czy w sylwestrowy wieczór – nasi ślusarze są gotowi, aby przyjechać na każde wezwanie. Usuniemy każdą usterkę, dopasowując właściwe rozwiązanie do danej sytuacji. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm czy instytucji.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji (71) 710-48-89 lub 662-869-662