Awaryjne otwieranie mieszkań Oleśnica, Otworzymy każdy zamek

Awaryjne otwieranie mieszkan Olesnica

Otworzymy każde drzwi

Oferujemy usługi ślusarskie w bardzo szerokim zakresie, również w sytuacji konieczności awaryjnego otwierania mieszkań. Jesteśmy w stanie otworzyć każde drzwi, bez względu na to czy mamy do czynienia z drzwiami stalowymi, drewnianymi czy antywłamaniowymi. Wszyscy specjaliści z Pogotowia zamkowego w Oleśnicy dbają o to, aby otworzyć zamek w precyzyjny sposób, nie uszkadzając go. Nie niszczymy również ościeżnic i nie pozostawiamy śladów na drzwiach. Jeśli wezwanie dotyczy zamka uszkodzonego na skutek włamania, jesteśmy w stanie również dokonać naprawy zamka.

 

W ramach naszych usług wykonujemy również inne tradycyjne usługi ślusarskie – w tym  wymianę i montaż zamków wszystkich typów dostępnych na rynku. Nasi pracownicy dysponują także bogatym asortymentem zamków na sprzedaż, dlatego też w takiej sytuacji można dokonać zakupu od razu na miejscu – bezpośrednio u naszych fachowców. Ślusarz nie tylko wymieni zamek od razu po zakupie, pomoże również w wyborze odpowiedniego mechanizmu uwzględniając zarazem lokalizację i charakter zabezpieczanego obiektu, jak i oczekiwania klientów w zakresie komfortu użytkowania zamka.

Ekipa profesjonalistów

Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat awaryjnego otwierania drzwi. Zatrudniamy ślusarzy, którzy posiadają wszechstronne umiejętności, dzięki czemu są w stanie również pomóc w konieczności awaryjnego otwierania samochodu. Otwieramy każdy zamek w drzwiach – antywłamaniowy, nawierzchniowy i patentowy.

 

Nasi ślusarze biorą udział w licznych szkoleniach branżowych, dzięki czemu nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Do usuwania usterek używamy nowoczesnych i specjalistycznych narzędzi, co pozwala nam wykonywać swoje usługi ślusarskie na najwyższym poziomie.

Całodobowy serwis

Brak możliwości dostania się do własnego mieszkania bywa bardzo stresujący, dlatego też pracujemy całą dobę, aby móc zareagować natychmiastowo na każde Państwa zgłoszenie. Każdy ślusarz, którego kierujemy na miejsce awarii, dysponuje pełnym zestawem niezbędnych narzędzi koniecznych do awaryjnego otwierania mieszkań. Pogotowie zamkowe w Oleśnicy stawia przede wszystkim na indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów. Nasze usługi ślusarskie są również bardzo przystępne cenowo, dlatego też zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty.

 

Zatrzasnąłeś klucze od mieszkania w środku lokalu? Otwierając drzwi złamałeś klucz, którego część została w zamku? W Twoim mieszkaniu doszło do włamania, a złodzieje zniszczyli wszystkie zamki? Zadzwoń do nas! (71) 710-48-89 lub 662-869-662 Pomożemy zarówno w awaryjnym otwieraniu drzwi, jak i w innych usługach ślusarskich!