Naprawa zamków Łódź Górna

Naprawimy każdy zamek

Pogotowie ślusarskie Łódź Naprawa zamków Łódź Górnadzielnica Górna to najlepsi, wysoko wykwalifikowani ślusarze, którzy doskonale orientują się we wszystkich najnowszych metodach naprawczych. Zreperujemy każdy mechanizm zamkowy i drzwiowy. Jesteśmy najlepszymi fachowcami na rynku. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie i zawsze dbając o mienie naszych Klientów.
Naprawa zamków to nasza specjalność. Prowadzimy również serwis zamków na Górnej w Łodzi. Codziennie zajmujemy się naprawianiem zamków.

Profesjonalny serwis Gerda i serwis Dierre należy także do naszych stałych zadań.

Jesteśmy profesjonalnymi ślusarzami, posiadającymi olbrzymie doświadczenie zawodowe i obszerną wiedzę na temat ślusarstwa. Wciąż doszkalamy swoje umiejętności zawodowe i podnosimy kompetencje. To wszystko po to, by móc sprawnie i bezinwazyjnie wykonywać powierzone nam zadania.
Pogotowie ślusarskie wykonuje awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań, a także awaryjne otwieranie samochodów. Jeśli zajdzie taka konieczność, podejmiemy się montażu i wymiany zamków na nowe. Prowadzimy także sprzedaż zamków Dierre, Gerda i Mottura. Świadczymy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie!

Nie tylko zajmujemy się naprawą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Lódź ul. Pojezierska 32 paw.76
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Szkolimy kadrę ślusarską

Nasi ślusarze to fachowcy z doświadczeniem, którzy systematycznie podnoszą swoje umiejętności zawodowe. Szkolimy się, gdyż tylko znajomość najnowszych metod naprawczych daje nam gwarancję rzetelnie wykonanej pracy.  Systematycznie bierzemy udział w organizowanych szkoleniach zawodowych, co daje nam wyraźną przewagę nad konkurencją. Podejmiemy się każdej pracy, w której głównym zadaniem jest naprawa lub otwarcie zamka.
Do dyspozycji posiadamy najnowszy sprzęt, który daje możliwość bezinwazyjnych napraw i otwarć. Na rynku usług ślusarskich jesteśmy najlepsi. Polecamy się!

Całodobowa pomoc

Zaciął się lub zepsuł zamek? Teraz to żaden problem! Skontaktuj się z całodobowym pogotowiem ślusarskim! Nasi ślusarze przyjadą pod wskazany adres o każdej porze dnia i nocy. Nasz telefon 662-869-662 czynny jest przez całą dobę. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ślusarskich!

Pogotowie zamkowe Łódź Górna
Awaryjne otwieranie samochodu Łódź Górna
Awaryjne otwieranie mieszkań Łódź Górna
Montaż i wymiana zamków Łódź Górna
Naprawa zamków Łódź Górna
Ślusarz Łódź Górna