Montaż i wymiana zamków Łódź Górna

Pogotowie ślusarskie – montujemy i wymieniamy zamki

Montaż i wymiana zamków Łódź GórnaZatrudniani przez nas pracownicy to zespół profesjonalnych ślusarzy, którzy na Państwa zlecenie, wykonają wszelkie czynności ślusarskie. Wśród naszych obowiązków na Górnej w Łodzi znajdują się montaż i wymiana zamków. Pogotowie zamkowe, po odebraniu zgłoszenia, natychmiast przyjedzie pod wskazany adres i usunie każdą awarię zamka. Jesteśmy najlepszymi fachowcami na rynku, zajmującymi się wymianą zamków w tej dzielnicy miasta.
Montaż zamków należy do naszych codziennych obowiązków zawodowych. Także zakładanie zamków to czynności jakie na Górnej w Łodzi wykonujemy każdego dnia.
W stałej sprzedaży naszej firmy znajdują się sprzęty doskonałej jakości, renomowanych producentów, a wśród nich: zamki Gerda, zamki Dierre i zamki Mottura. To wysokiej klasy urządzenia, gwarantujące Państwu bezpieczeństwo.
Pogotowie ślusarskie w Łodzi dzielnica Górna wykonuje również awaryjne otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów. Wśród naszych codziennych zadań znajduje się także naprawa zamków i ich serwis.
Znamy się na wszystkich modelach drzwi i typach zamków, jakie dostępne są na rodzimym rynku. Zreperujemy i zamontujemy zamki w drzwiach wejściowych, w kasetkach na kosztowności, czy w skrzynkach pocztowych. Ponadto zamki w szafkach służbowych, kłódkach do piwnicy – takie prace nie stanowią dla nas żadnego problemu. Jesteśmy profesjonalną kadrą ślusarską!

Nie zajmujemy się tylko montażem i wymianą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Lódź ul. Pojezierska 32 paw.76
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Profesjonalni ślusarze z pogotowia zamkowego

Naszą kadrę tworzy zespół doskonałych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy posiadają olbrzymie doświadczenie zawodowe. Wciąż podnosimy swoje umiejętności, uczestnicząc w cyklicznie przeprowadzanych szkoleniach branżowych. Szkolimy się dla Was, ponieważ wiedza w połączeniu z już posiadanym doświadczeniem daje najlepsze efekty w postaci profesjonalnie wykonanej pracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze gdy przydarzy się awaria zamka.

Pracujemy przez całą dobę!

Pogotowie zamkowe pełni całodobowe dyżury ślusarskie. Pracujemy 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Śmiało dzwońcie do nas w środku nocy, odbierzemy połączenie i przyjedziemy pod wskazany adres, by pomóc. Nasz telefon 662-869-662

Pogotowie zamkowe Łódź Górna
Awaryjne otwieranie aut Łódź Górna
Awaryjne otwieranie mieszkań Łódź Górna
Montaż i wymiana zamków Łódź Górna
Naprawa zamków Łódź Górna
Ślusarz Łódź Górna