Usługi ślusarskie Warszawa Bemowo

Usługi ślusarskie Warszawa BemowoDziałamy z myślą o komforcie i bezpieczeństwie naszych Klientów. Nasze pogotowie ślusarskie znajduje się na warszawskim Bemowie, północno – zachodniej dzielnicy stolicy Polski. Czuwamy nad bezpieczeństwem mieszkańców Bemowa przez cały czas, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług ślusarskich.

Działamy od ponad 30 lat – jesteśmy częścią wielkiej, ogólnopolskiej sieci, która świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu pogotowia ślusarskiego. Służymy profesjonalną poradą, projektowaniem systemów zabezpieczeń, montażem urządzeń zabezpieczających. W nasze kompetencje wchodzą także standardowe usługi ślusarskie, takie jak awaryjne otwieranie aut, awaryjne otwieranie mieszkań, czy naprawa, montaż i wymiana zamków. Świadczymy serwisy pogwarancyjne, jak i konserwujemy urządzenia objęte jeszcze gwarancją producenta.

Pogotowie ślusarskie Bemowo czynne jest przez 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00, 365 dni w roku. Pracujemy w niedzielę i święta po to, aby pomóc w nagłych przypadkach w dni wolne od pracy. Niezależnie od tego, czy zgłaszają Państwo awarię w dzień powszedni czy też w święto, mają Państwo gwarancję wykonania usługi wysokiej jakości, rozwiązanie problemu. Przez wiele lat ugruntowaliśmy na rynku pozycję profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Zatrudniamy tylko najlepszych ślusarzy, dbając o ich wykształcenie – uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez producentów, którzy stosują nowe rozwiązania w swoich produktach. Pracujemy używając wyłącznie oryginalnych narzędzi wysokiej jakości, a naszą pracę wykonujemy niezwykle precyzyjnie.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Nasze pogotowie ślusarskie w Warszawie ma siedziby w takich dzielnicach jak: Bemowo, Bielany, Centrum, Śródmieście, Ursynów. Jest to największa ogólnopolska sieć ślusarzy.

Jest nam niezmiernie miło, że zawitali Państwo na naszą stronę internetową. Zapraszamy do odwiedzenia zakładek prezentujących nasze oferty lub do kontaktu z naszą infolinią. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować mailowo bądź telefonicznie – będzie nam miło pomóc Państwu rozwiać wszelkie wątpliwości. W przypadku nietypowej usługi ślusarskiej zapraszamy również do kontaktu – przedstawimy Państwu korzystną ofertę, która z pewnością Państwa usatysfakcjonuje!

Zapraszamy do skorzystania z naszego pogotowia ślusarskiego, które już od wielu lat cieszy się zaufaniem całego Bemowa. Zadzwoń 662-869-662.

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w dzielnicy Bemowo to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Pogotowie zamkowe Warszawa Bemowo
Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa Bemowo
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Bemowo
Montaż i wymiana zamków Warszawa Bemowo
Naprawa zamków Warszawa Bemowo
Ślusarz Warszawa Bemowo