Pogotowie zamkowe Łódź Retkinia, Ślusarz – 662-869-662

Pogotowie slusarskie Lodz Retkinia

Jeśli cenisz sobie usługi ślusarskie wykonywane na najwyższym poziomie, chcesz mieć od początku dobry kontakt z firmą i liczysz na ekspresową realizację zgłoszenia zachęcamy do skorzystania z usług Pogotowia zamkowego Łódź-Retkinia. Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie, oszacować koszty i przeprowadzą konkretne prace ślusarskie. W razie potrzeby wystarczy zadzwonić – Tel 662-869-662. Pracujemy codziennie przez całą dobę. Na realizację usług z naszym ślusarzem umówisz się w dogodnej dla siebie porze i terminie. Co więcej, w przypadku awaryjnego otwierania drzwi zazwyczaj interweniujemy od ręki.

Naprawa zamków

Zamki w drzwiach wejściowych czy wewnętrznych maja to do siebie, że z czasem zużywają się.  Warto w sytuacjach związanych z psującym się, zacinającym mechanizmem szukać pomocy specjalistów. Samodzielna naprawa zamka może spowodować jego całkowite zniszczenie i zamiast naprawy zamków będzie konieczny montaż i wymiana zamków.

W Łodzi nasze Pogotowie zamkowe obsługuje klientów kompleksowo

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Lódź ul. Pojezierska 32 paw.76
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Sklepy z wkładkami Gerda Rim

Szybki serwis w dzielnicach: :

Górna, Bałuty, Polesie, Śródmieście, Widzew, Teofilów, Dąbrowskiego

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Zawsze po przyjedzie na miejsce ślusarz ocenia stan zamka i zazwyczaj stara się go naprawić. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy stwierdzi tak dalekie uszkodzenie mechanizmu, że jego naprawa jest nieuzasadniona pod względem technicznym lub finansowym. Wtedy zaproponuje wymianę zamka. Nie masz wolnego, nowego mechanizmu, który można zamontować w miejsce usuniętego? Każdy ze ślusarzy z Pogotowia zamkowego Łódź-Retkinia w torbie podręcznej posiada kilka najpopularniejszych, sprawdzonych zamków, które możesz kupić od ręki. Zajmujemy się sprzedażą zamków wyłącznie sprawdzonych marek, w tym zamków Dierre i zamków Gerda.

Zatrzaśnięte drzwi? Żaden problem

Jeśli przypadkowo Ty, lub ktoś z Twojej rodziny zatrzaśnie klucz w mieszkaniu lub samochodzie i nie masz możliwości otworzenia kluczami zapasowymi zadzwoń do nas, a przyjedziemy od razu. Awaryjne otwieranie mieszkań wykonujemy od ręki. W naszej ofercie usług ślusarskich znajduje się również awaryjne otwieranie samochodów.

Dzięki Pogotowiu zamkowemu Łódź-Retkinia otrzymasz pełnię usług ślusarskich na najwyższym poziomie technicznym i merytorycznym. Z nami każda awaryjna sytuacja jest do rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu – tel. 662-869-662.

Pogotowie zamkowe Łódź Retkinia
Awaryjne otwieranie samochodu Łódź Retkinia
Awaryjne otwieranie mieszkań Łódź Retkinia
Montaż i wymiana zamków Łódź Retkinia
Naprawa zamków Łódź Retkinia
Ślusarz Łódź Retkinia