Pogotowie zamkowe Łódź

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie

Pogotowie zamkowe LodzWystarczy chwila nieuwagi, silny wiatr lub pochyły parking i nagle stoimy przed zamkniętym samochodem patrząc na kluczyki leżące na siedzeniu. Takie sytuacje się zdarzają i nie ma co panikować. Od tego jesteśmy my – Pogotowie zamkowe Łódź. Prowadzimy różnorodne usługi ślusarskie. Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszy się awaryjne otwieranie samochodów. Szybko, sprawnie i profesjonalnie, a co najważniejsze – bez zniszczenia samochodowego zamka. Po wykonanym przez naszych ślusarzy awaryjnym otwieraniu auta będziesz mógł od razu wsiąść do samochodu i dojechać do celu.

Drzwi do mieszkania nie chcą się otworzyć

Zatrzaśnięte drzwi czy złamany klucz może utrudnić życie. Pewnie nie jeden sąsiad będzie chciał przyjść z pomocą, ale tylko my możemy otworzyć drzwi bez ich uszkodzenia. Awaryjne otwieranie mieszkań w Łodzi to priorytet dla Pogotowia zamkowego i najczęściej wykonywane zadanie. Nasi ślusarze przeprowadzą otwarcie drzwi z użyciem profesjonalnych narzędzi. Długoletnie doświadczenie pozwala nam sprawnie wykonywać wszystkie usługi ślusarskie w Łodzi.

Proponujemy też montaż i wymianę zamków wszelkiego rodzaju. Mamy praktykę w montowaniu zamków antywłamaniowych i nowoczesnych takich, jak elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr, który otwierany jest za pomocą pilota, linie papilarne czy przez urządzenia mobilne typu smartfon. W naszej ofercie znajduje się także naprawa zamków.

W Łodzi nasze Pogotowie zamkowe obsługuje klientów kompleksowo

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Lódź ul. Pojezierska 32 paw.76
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Szybkość i wygoda

Twój czas jest dla nas ważny, dlatego awaryjne otwieranie drzwi w Łodzi i awaryjne otwieranie aut  pracownicy Pogotowia zamkowego w Łodzi wykonują ekspresowo. Po zgłoszeniu od razu udajemy się na miejsce, bez względu czy jest to środek nocy czy dzień świąteczny. Jesteśmy do Twoich usług zawsze, gdy nas potrzebujesz. Zadzwoń do nas – tel. 662-869-662 po natychmiastową pomoc lub wybierz dogodny dla siebie termin.

Stacjonujemy w różnych miastach w Polsce:

Pogotowie zamkowe Warszawa
Pogotowie zamkowe Poznań
Pogotowie zamkowe Katowice
Pogotowie zamkowe Gdańsk
Pogotowie zamkowe Gdynia
Pogotowie zamkowe Sopot
Pogotowie zamkowe Kraków
Pogotowie zamkowe Wrocław

Pogotowie zamkowe Łódź
Awaryjne otwieranie samochodu Łódź
Awaryjne otwieranie mieszkań Łódź
Montaż i wymiana zamków Łódź
Naprawa zamków Łódź
Ślusarz Łódź