Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Łagiewniki

Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków ŁagiewnikiZapewniamy kompleksowe usługi i pełen profesjonalizm!

Awaryjne otwieranie drzwi w budynkach mieszkalnych, ale również w biurach czy pomieszczeniach gospodarczych, to bardzo częsta usługa, do której wzywani są nasi ślusarze. Zatrudniani przez nas pracownicy działają szybko, zjawiając się natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia z informacją o awarii zamka. Nasze pogotowie zamkowe specjalizuje się przede wszystkim w bezinwazyjnym awaryjnym otwieraniu mieszkań, biur czy innych pomieszczeń.
Świadczone przez nas usługi dotyczą również awaryjnego otwierania samochodów. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych ślusarzy, potrafimy poradzić sobie z drzwiami i zamkami zarówno w starszych, jak i nowych modelach aut. Awaryjne otwieranie samochodów odbywa się zawsze bezinwazyjne i na miejscu wezwania.

Jesteśmy też pomocni w zakresie otwierania zamków. Także w sytuacji, kiedy ich konstrukcja została naruszona przy próbie włamania. Dodatkowo dla Państwa wygody prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda, czyli zamków z systemem antywłamaniowym. Dzięki temu otrzymują Państwo jeszcze więcej możliwości korzystania z naszej pomocy.
Nasze Pogotowie zamkowe Kraków – Łagiewniki to również usługi w zakresie montażu zamków – zarówno tradycyjnych, jak i antywłamaniowych. W razie konieczności świadczymy też usługi polegające na wymianie zamków oraz na naprawie zamków.

Nie tylko zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Działamy całodobowo!

Dla Państwa wygody, całkowitego komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa, nasze Pogotowie zamkowe Kraków – Łagiewniki jest do Państwa dyspozycji 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zjawiamy się najszybciej, jak to możliwe – natychmiast po otrzymaniu wezwania. W razie konieczności sami gwarantujemy dostęp do potrzebnych części, jak i całych mechanizmów zamkowych.

Zapraszamy do kontaktu!
Telefon do nas: 662-869-662

Pogotowie zamkowe Kraków Łagiewniki
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Łagiewniki
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Łagiewniki
Montaż i wymiana zamków Kraków Łagiewniki
Naprawa zamków Kraków Łagiewniki
Ślusarz Kraków Łagiewniki