ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Awaryjne otwieranie samochodów Kraków Łagiewniki

Pogotowie zamkowe Kraków Łagiewniki
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Łagiewniki
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Łagiewniki
Montaż i wymiana zamków Kraków Łagiewniki
Naprawa zamków Kraków Łagiewniki
Ślusarz Kraków Łagiewniki

Awaryjne otwieranie samochodów Kraków ŁagiewnikiOtwieramy samochody bez szkody dla jego właściciela!

Awaryjne otwieranie aut jest usługą, którą Pogotowie zamkowe Kraków – Łagiewniki wykonuje każdego dnia. Odbieramy telefony ze zleceniami od kierowców, którzy zatrzasnęli klucze wewnątrz pojazdu lub zamek w ich aucie zablokował się z niewiadomych przyczyn.
Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, która w naszym wykonaniu, przebiega bezinwazyjnie. Oznacza to, że nawet jeśli auto jest nowe, nie zostanie uszkodzone, a po otwarciu auta nie znajdą Państwo najmniejszego śladu świadczącego o naszej ingerencji. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ślusarskich.

Krakowscy specjaliści na medal!

Ślusarze pracujący w Pogotowiu zamkowym Kraków – Łagiewniki to zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników. Nasza firma na branżowym rynku funkcjonuje od ponad 20 lat, zatem posiadamy długoletnie doświadczenie ślusarskie. Dlatego też w tak perfekcyjny sposób świadczymy usługi w zakresie awaryjnego otwierania mieszkań, a także biur czy innych pomieszczeń. Zawsze na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia. W razie potrzeby oferujemy również usługę wymiany zamków.
Dla naszych specjalistów – dzięki temu, że na bieżąco doskonalą swój warsztat i wzbogacają go o nowe umiejętności – tajemnicy nie stanowią również mechanizmy antywłamaniowe. Dlatego też na terenie działalności naszego Pogotowia zamkowego prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis Gerda. Realizujemy też naprawy zamków oraz montaż zamków. Posługujemy się przy tym najnowszym sprzętem – narzędziami nowej generacji, które umożliwiają nam bezinwazyjną pracę.

Nie tylko otwieramy drzwi zatrzaśniętych aut

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Jak działamy?

Znając wymagania naszych Klientów, staramy się świadczyć swoje usługi ślusarskie w pełnym zakresie. Dlatego Pogotowie zamkowe Kraków – Łagiewniki działa całodobowo, przez cały tydzień. Jesteśmy też do Państwa dyspozycji w dni wolne od pracy i święta, zawsze świadcząc usługi na takim samym – wysokim poziomie.
Zapraszamy do współpracy. Telefon do nas: 662-869-662