Naprawa zamków Kraków Łagiewniki

Naprawa zamków Kraków ŁagiewnikiNaprawimy każdy zamek!

Pogotowie zamkowe Kraków – Łagiewniki od wielu lat świadczy usługi w zakresie naprawy zamków. Zatrudniani przez nas ślusarze wciąż podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach. Tam zdobywają cenną wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną w zakresie montażu zamków według najnowszych technik. Sami jednak też posiadają swoje sprawdzone patenty, które ułatwiają im fachowe, sprawne i szybkie przeprowadzanie wymiany zamków w każdego rodzaju drzwiach.
Jeśli zatem ocenią Państwo, że zamek w drzwiach przestaje płynnie działać lub nie domyka drzwi, wykonajcie telefon do Pogotowia zamkowego działającego na terenie krakowskiej dzielnicy Łagiewniki. Jeden z naszych ślusarzy uda się na miejsce awarii i oceni, jakie konkretne działania są niezbędne, by poradzić sobie z uszkodzonym zamkiem. W razie konieczności, zaproponuje jedną z realizowanych przez nas usług ślusarskich.

Kompleksowość to coś, co nas wyróżnia!

Świadczone przez nas usługi ślusarskie to nie tylko synonim wysokiej jakości, precyzji i szybkości działania. Nasi pracownicy radzą sobie w wielu zakresach działań ślusarskich. Dlatego też oferujemy Państwu awaryjne otwieranie drzwi. Odbywa się ono bezinwazyjnie, dzięki czemu nie narażamy Państwa na dodatkowe koszta. Działamy sprawnie, szybko i profesjonalnie, dbając jednocześnie o Państwa bezpieczeństwo!
Mogą Państwo również zamówić u nas usługę awaryjnego otwierania samochodów – bez względu na posiadany model auta. Właściciele nowych samochodów – prosto z salonu, również nie muszą obawiać się o swój pojazd, gdyż ta usługa wykonywana jest przez nas całkowicie  bezinwazyjnie.
Ponadto na obszarze naszego Pogotowia zamkowego prowadzimy całodobowy serwis zamków. Prowadzimy serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre, czyli antywłamaniowych urządzeń zabezpieczających mienie. Polecamy się do tych specjalistycznych usług!

Nie tylko naprawiamy zamki w drzwiach

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamka
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naprawy zamka? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Działamy całodobowo!

Wiemy, że zamek w drzwiach czy samochodzie potrafi zepsuć się lub uszkodzić w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego też dla Państwa wygody i pewności, prowadzimy działalność całodobową. Mogą Państwo dzwonić po naszych ślusarzy przez cały tydzień – 24 h / dobę, także w dni wolne od pracy oraz w dni świąteczne.
Zapraszamy!
Kontakt z nami: 662-869-662

Pogotowie zamkowe Kraków Łagiewniki
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Łagiewniki
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Łagiewniki
Montaż i wymiana zamków Kraków Łagiewniki
Naprawa zamków Kraków Łagiewniki
Ślusarz Kraków Łagiewniki