ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Montaż i wymiana zamków Kraków Łagiewniki

Pogotowie zamkowe Kraków Łagiewniki
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Łagiewniki
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Łagiewniki
Montaż i wymiana zamków Kraków Łagiewniki
Naprawa zamków Kraków Łagiewniki
Ślusarz Kraków Łagiewniki

Montaż i wymiana zamków Kraków ŁagiewnikiŻaden zamek nie ma przed nami tajemnic!

Pogotowie zamkowe Kraków – Łagiewniki wzywane jest bardzo często do montażu zamków oraz ich wymiany. Nasi ślusarze doskonale znają się na wymianie zamków oraz ich montażu. Dotyczy to zarówno tradycyjnych mechanizmów, jak i bardziej skomplikowanych, jakimi są zamki antywłamaniowe. Dzięki dobremu przygotowaniu, odpowiedniej wiedzy oraz nowoczesnym narzędziom, nasi ślusarze radzą sobie również z zamkami Gerda, jak i z zamkami Dierre. Każda z usług przeprowadzana jest tak samo starannie oraz z pełnym profesjonalizmem i fachowością.

Pomagamy w każdej sytuacji!

Pogotowie zamkowe Kraków – Łagiewniki znane jest ze swojej wszechstronności działania. Dlatego też nasza oferta jest tak skonstruowana, by mógł z niej skorzystać każdy: zarówno właściciel samochodu, jak i mieszkania czy innego dowolnego obiektu.
Wśród naszych usług ślusarskich – obok tych dotyczących zamków – znajdą Państwo, między innymi, awaryjne otwieranie drzwi. Działamy zawsze bezinwazyjnie, czyli bez szkody dla Państwa mienia. Dzięki temu nie narażamy Państwa na dodatkowe koszta.
Może nam zaufać również właściciel mieszkania czy innego obiektu, w którym zamontowane zostały zamki Gerda czy zamki Dierre. Nasi ślusarze uczęszczają bowiem często na kursy i praktyczne szkolenia, które wprowadziły ich również w tajniki mechanizmu działania zamków z systemem antywłamaniowym.

Nie tylko zajmujemy się montażem i wymianą zamków

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamka
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat montażu i wymiany zamka w drzwiach? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Nasze usługi to także pomoc w nagłych przypadkach związanych z samochodem. Dlatego na liście świadczonych przez nas prac, znajduje się awaryjne otwieranie samochodów. Dzięki solidnemu przygotowaniu, radzimy sobie zarówno z autami starszymi, jak i nowszymi modelami. Z tego też powodu, mogą nam zaufać właściciele nowoczesnych pojazdów –  prosto z salonu. Bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów, w naszym wykonaniu, oznacza brak dodatkowych kosztów związanych z uszkodzeniami typu zadrapanie, czy inne tego typu niedogodności.

Pomagamy o każdej porze!

To co wyróżnia nasze Pogotowie zamkowe Kraków – Łagiewniki, to również czas pracy. Świadczymy usługi ślusarskie 24h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy również w święta i dni wolne od pracy.
Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 662-869-662