AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODU GDAŃSK | 662-869-662 | 7dni w tygodniu!

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODU w Gdańsku i okolicy

wykonujemy od ponad 25 lat zapewniając szybkie i profesjonalne otwarcie drzwi niezależnie od producenta auta, pory dnia czy nawet warunków atmosferycznych.
Otworzymy auto szybko, tanio i profesjonalnie bez uszkodzeń zamka – Ty dzwonisz a my bezkonfliktowo otwieramy samochód i natychmiast możesz ruszać w dalszą drogę.
Samochód zamknięty, klucz na siedzeniu i nie wiesz jak otworzyć auto? Nie martw się – przecież po to jesteśmy aby Tobie pomóc! Awaryjne otwieranie samochodu to usługa którą wykonujemy na co dzień więc nie trać czasu i dzwoń do ślusarza-fachowca 662-869-662.
Jesteśmy firmą z doświadczeniem (rok założenia 1992) której możesz ufać ZAUFALI NAM.
Posiadamy kilka ekip serwisowych w Trójmieście, prze co nasze Pogotowie Zamkowe działa szybko i skutecznie nie tylko w Gdańsku ale zapewnia szybki dojazd do miast Gdynia, Sopot, Oliwa, Tczew, Rumia i Pruszcz Gdański.
Nasze doświadczenie jak również systematyczne szkolenia awaryjnego otwierania aut w których uczestniczymy oraz narzędzia specjalistyczne do otwierania zamków które posiadamy dają nam możliwości szybkiego otwarcia drzwi samochodów: Alfa Romeo, Audi, BMW, Cupra, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Honda, Jaguar, Kia, Land-Rover, Lotus, Mercedes-Benz, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Range-Rover, Renault, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo i innych marek niszowych – dzwoń i zapytaj!
Nie zapomnij: Twój Ślusarz-Fachowiec od Awaryjnego Otwierania Samochodu w Gdańsku i okolicy czeka na Twój telefon pod numerem 662-869-662 7 dni w tygodniu!

Bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk

Awaryjne otwieranie samochodów GdańskZatrzaśnięty kluczyk w samochodzie może zepsuć nam plany i humor – zwłaszcza, kiedy w pobliżu nie mamy kluczyka zapasowego. Nie polecamy wybijać szyby w aucie ani samodzielnie podejmować prób awaryjnego otwierania samochodu. Jeśli zatrzasnęły się nam kluczyki w pojeździe należy skorzystać z usług awaryjnego otwierania drzwi auta.

Otwieramy zamki aut bez względu na markę i model auta

Nasze pogotowie ślusarskie wykonuje od lat usługi awaryjnego otwierania drzwi. Przez czas, w jakim jesteśmy na rynku, zdobyliśmy ogromne doświadczenie na temat mechanizmów  – pracowaliśmy z takimi markami samochodów jak Audi, Volkswagen, Opel, Toyta, Fiat i wiele, wiele innych. Znane są nam zarówno starsze technologie, jak i te najnowsze. Zdajemy sobie sprawę, że mechanizmy zamków pojazdów są niezwykle delikatne, dlatego awaryjne otwieranie zamków wykonujemy z największą precyzją i dokładnością. Dbamy także o to, aby po naszej interwencji nie pozostał żaden ślad – zapomnij o odpryśnięciach lakieru związanych z amatorską robotą przy awaryjnym otwieraniu drzwi aut.

Zatrzasnąłem kluczyki w chwili, kiedy miałem jechać z dziećmi na wakacje. Obiecane wakacje mogły stać się katastrofą – nie wiedziałem kompletnie co zrobić, straciłem głowę. Zacząłem otwierać samochód sam, jednak po chwili zdecydowałem się zasięgnąć porad fachowca. Po telefonie na infolinię pogotowia ślusarskiego dowiedziałem się, że w pobliżu jest ślusarz, który już do mnie jedzie! Ślusarz sprawnie otworzył drzwi, wyjął kluczyki i pożyczył nam miłych wakacji. Jestem zachwycony sprawnym działaniem i ogromną wiedzą, jaką wykazał się ślusarz. Dodatkowym plusem jest fakt, że ślusarz nie był zwykłym robotnikiem, ale także duszą towarzystwa – żartował, zabawiał dzieci i był bardzo uśmiechnięty. Chciałbym aby wszyscy fachowcy byli tak pogodnie nastawieni do klienta jak ten ślusarz właśnie.
Kamil, Gdańsk

Kompleksowe obsługa ślusarska w Gdańsku

 

Nasze usługi ślusarskie słyną z tego, że opierają się na bogatym doświadczeniu techników. Ponadto nieustannie staramy się aktualizować naszą wiedzę, ponieważ świadomi jesteśmy, że zdobycze technologiczne mają również wpływ na branżę ślusarską.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Nasze pogotowie ślusarskie oprócz awaryjnego otwierania drzwi samochodów pełni także usługi montażu, wymiany czy naprawy zamków. 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 662-869-662

Inne usługi świadczone w Gdańsku przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz