Naprawa zamków Kraków Swoszowice

Naprawa zamków Kraków SwoszowiceNaprawimy każdy zamek!

Naprawa zamków to jedna z częściej wykonywanych usług przez Pogotowie zamkowe z krakowskiej dzielnicy Swoszowice. Nasi ślusarze działają szybko, profesjonalnie, a co najważniejsze są bardzo skuteczni.

Usługi ślusarskie świadczone w zakresie obsługi zamków, obejmują nie tylko naprawę zamków, ale również wymianę zamków. Każdy montaż zamków przeprowadzany jest przy użyciu najnowszego sprzętu i wykorzystaniu najbardziej aktualnej wiedzy w tym zakresie.
W ramach realizowanych przez Pogotowie zamkowe Kraków – Swoszowice usług znajduje się też serwis zamków. Prowadzimy serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre. Dzięki tej usłudze nasi Klienci mogą cieszyć się przez wiele lat z prawidłowego działania mechanizmów u drzwi.

Działamy kompleksowo!

Profesjonalne usługi ślusarskie  nie powinny ograniczać się do jednego konkretnego typu działania. Od skutecznego Pogotowia zamkowego wymagają Państwo czegoś więcej. Naszym atutem jest kompleksowość usług. Dlatego ślusarze z Pogotowia zamkowego Kraków – Swoszowice zostali wyposażeni w szeroki zakres kompetencji oraz odpowiedni zestaw narzędzi ułatwiający im działanie wielozakresowe. Dzięki temu, można nam zlecić awaryjne otwarcie drzwi każdego typu. Specjalizujemy się również w bezinwazyjnym awaryjnym otwieraniu mieszkań.
Z naszych usług korzystają nie tylko właściciele mieszkań czy biur. Zajmujemy się także awaryjnym otwieraniem samochodów. Zgłaszają się do nas właściciele aut osobowych, jak i dostawczych. Otwieramy również samochody luksusowe.

Nie tylko naprawiamy zamki w drzwiach

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamka
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naprawy zamka? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Zapraszamy przez całą dobę!

Pogotowie zamkowe z krakowskiej dzielnicy Swoszowice usługi ślusarskie wykonuje w systemie całodobowym. Działamy przy tym przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w dni świąteczne i wolne od pracy. Aby zamówić naprawę zamków lub inną usługę ślusarską wystarczy zadzwonić – tel. 662-869-662.

Pogotowie zamkowe Kraków Swoszowice
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Swoszowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Swoszowice
Montaż i wymiana zamków Kraków Swoszowice
Naprawa zamków Kraków Swoszowice
Ślusarz Kraków Swoszowice