Montaż i wymiana zamków Kraków Swoszowice

Montaż i wymiana zamków Kraków SwoszowiceKiedy Twój zamek nagle przestaje działać – wezwij Pogotowie zamkowe!

Z doświadczenia wiemy, że  sytuacje, w których zamek w drzwiach nagle przestaje pełnić swoją funkcjonalność i zawodzi, zdarzają się nadzwyczaj często. Dlatego staramy się, by nasi Klienci z krakowskiej dzielnicy Swoszowice, mogli na nas liczyć. Oferta usług ślusarskich proponowanych przez Pogotowie zamkowe Kraków – Swoszowice jest bardzo rozbudowana i skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji oraz firm.

Na Państwa zlecenie wykonujemy zatem: montaż i wymianę zamków, jak i naprawę zamków. Zajmujemy się przy tym nie tylko drzwiami mieszkaniowymi, ale również biurowymi czy sklepowymi. Gwarantujemy profesjonalne montowanie zamków każdego typu. Ślusarze z Pogotowia zamkowego Kraków – Swoszowice wykonują montaż zamków posługując  się nowoczesnym sprzętem i bazując na najnowszych rozwiązaniach technologicznych.

Nie tylko zajmujemy się montażem i wymianą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamka
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat montażu i wymiany zamka w drzwiach? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Działamy na wielu płaszczyznach

Jako jedna z nielicznych firm, oferujemy kompleksowe usługi ślusarskie. Oznacza to, że można się do nas zgłosić nie tylko, gdy zepsuje się zamek w drzwiach. Wykonujemy też od ręki awaryjne otwieranie drzwi każdego rodzaju. Działamy zgodnie z zaleceniami producentów. W ramach naszej oferty wykonujmy także bezinwazyjne awaryjne otwieranie mieszkań.
Wykonujmy też awaryjne otwieranie samochodów – osobowych, transportowych czy luksusowych. Nasze usługi kierujemy do właścicieli wszystkich popularnych w Polsce marek.

Z doświadczenia wiemy, że coraz więcej osób montuje u siebie zamki z systemem antywłamaniowym. Są to zamki nowoczesne – wymagające fachowego podejścia do zagadnienia. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom Pogotowie zamkowe Kraków – Swoszowice zajmuje się też serwisem zamków Gerda oraz serwisem zamków Dierre. Dzięki naszym profesjonalnym działaniom otrzymują Państwo gwarancję, że zamek u drzwi nie straci niczego ze swojej funkcjonalności.
Nasze usługi ślusarskie świadczymy przez całą dobę oraz przez 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu: tel. 662-869-662.

Pogotowie zamkowe Kraków Swoszowice
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Swoszowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Swoszowice
Montaż i wymiana zamków Kraków Swoszowice
Naprawa zamków Kraków Swoszowice
Ślusarz Kraków Swoszowice