Awaryjne otwieranie samochodów Kraków Swoszowice

Awaryjne otwieranie samochodów Kraków SwoszowiceJesteśmy zawsze, gdy zatrzasną się samochodowe drzwi!

Awaryjne otwieranie samochodów to jedno z częstszych zleceń, jakie otrzymuje Pogotowie zamkowe Kraków – Swoszowice. Usługę tę zamawiają najczęściej kierowcy samochodów osobowych, którzy zatrzasnęli kluczyki wewnątrz pojazdu. Proponujemy im awaryjne otwieranie aut wykonane w sposób bezinwazyjny.
Oferta kierowana jest do właścicieli zarówno samochodów luksusowych, jak i tych ze średniej klasy. W naszym zasięgu jest awaryjne otwieranie samochodów marki Porsche czy Ferrari oraz popularnych modeli aut takich, jak: opel, toyota, ford, fiat, VW, mercedes, audi, skoda i innych.

Kompleksowość – to nas wyróżnia!

Ślusarze z Pogotowia zamkowego Kraków – Swoszowice to wyspecjalizowani fachowcy, którzy zdobywają nową wiedzę i doskonalą swoje umiejętności w wielu zakresach. Stąd też nasza oferta to szeroki wachlarz usług ślusarskich. Poza wspomnianym już awaryjnym otwieraniem aut, świadczymy zarówno awaryjne otwieranie mieszkań, jak i prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda.

Nie tylko otwieramy drzwi zatrzaśniętych aut

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Dzięki dostępowi do najnowszych rozwiązań technologicznych, jesteśmy w stanie sprawie wykonać naprawę zamków – nawet tych najbardziej skomplikowanych. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby naprawiane zamki te nie straciły swojej funkcjonalności, a Państwo poczucia bezpieczeństwa i komfortu związanych z ich użytkowaniem.
W zakres usług Pogotowia zamkowego Kraków – Swoszowice wchodzą też inne standardowe usługi, takie jak: montaż i wymiana zamków. Nasi fachowcy sami dokonują oceny zamka, poddając jego stan dokładnej analizie. Dzięki temu są w stanie zaproponować Państwu najbardziej dogodne rozwiązania.

Działamy całodobowo

Z doświadczenia wiemy, że zamki w drzwiach potrafią zepsuć się w najmniej odpowiedniej chwili. Dlatego też, to co wyróżnia nasze Pogotowie zamkowe Kraków – Swoszowice to fakt, że pracujemy całodobowo. Swoje usługi świadczymy też 7 dni w tygodniu, a nasi fachowcy są do Państwa dyspozycji również w czasie dni wolnych od pracy.
Zapraszamy do współpracy.
Czekamy na zgłoszenia pod numerem telefonu: 662-869-662.

Pogotowie zamkowe Kraków Swoszowice
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Swoszowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Swoszowice
Montaż i wymiana zamków Kraków Swoszowice
Naprawa zamków Kraków Swoszowice
Ślusarz Kraków Swoszowice