ABC Zabezpieczeń | Naprawianie zamków drzwi mieszkań Poznań

Naprawa zamków PoznańNaprawianie zamków drzwi mieszkań Poznań

Oferujemy Państwu serwis i naprawę zamków. Zamki najczęściej psują się ze względu na długi okres eksploatacji, gwałtowne szarpanie drzwi podczas otwierania. Nieumiejętne otwieranie awaryjne zamków bez pomocy klucza również może poważnie uszkodzić mechanizm.

Nasi ślusarze naprawiają zamki na terenie Poznania. Dojazd na miejsce wskazane przez klienta jest bezpłatny na terenie całego miasta. Nasi klienci cenią sobie czas realizacji usługi i jakość, którą oferujemy wykonując zlecone zadania.

Nasz zamek jest dość nowy – wymienialiśmy go jakieś dwa, trzy lata temu. Okazało się, że córka podczas otwierania drzwi po powrocie ze szkoły tak mocno szarpnęła drzwi, że uszkodziła zamek. Po przyjeździe ślusarza okazało się, że zakupiony przez nas zamek jest niezwykle złej jakości – zakupiliśmy podróbkę, o czym nie mieliśmy pojęcia! Ślusarz zaproponował naprawę zamka ponieważ nie mieliśmy czasu na wymianę, lecz umówiliśmy się następnego dnia na wymianę zamków. Zarówno naprawa, jak i wymiana przebiegła bez zarzutów. Polecam.
Kamil, 45 lat, Poznań

Pracujemy na oryginalnych produktach, jesteśmy jedynym certyfikowanym przedstawicielem szwajcarskiej firmy KESO, która specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych kluczy kodowych. Zamki i klucze KESO i ich technologia oparta jest na nakładce kodowej, a dostęp właścicieli klucza do domu możemy dowolnie modyfikować oraz monitorować mając pełny dostęp do informacji, kto wchodzi do naszego domu. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Poznaniu gdzie posiadamy szeroką gamę zamków antywłamaniowych do drzwi mieszkań i biur.

Kompleksowe usługi ślusarskie w Poznaniu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Poznań ul. Murawa 37C/L5
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

(61) 824-67-96

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Oprócz naprawy zamków udzielimy Państwu porad, w jaki sposób zadbać o mechanizm zamków. Okazuje się bowiem, że wystarczy kilka drobnych czynności, aby przedłużyć żywotność zamka nawet o kilku lat.

Poza naprawą, wymianą i montażem zamków, nasi ślusarze zajmują się także bezpiecznym, awaryjnym otwieraniem drzwi samochodów, domów i mieszkań. Posiadamy licencję policji na usługi ślusarskie, a więc oddając Państwo zlecenie w nasze ręce mają Państwo gwarancję zawodowego wykonania pracy na najwyższym poziomie.

Nasi ślusarze to osoby o ogromnej wiedzy i dużym doświadczeniu zdobytym przez lata pracy w zawodzie. Warto zaufać temu rzadkiemu połączeniu fachowej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: (61) 824-67-96 lub 662-869-662

Inne usługi świadczone w Poznaniu przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Poznań
Awaryjne otwieranie samochodu Poznań
Awaryjne otwieranie mieszkań Poznań
Montaż i wymiana zamków Poznań
Naprawa zamków Poznań
Ślusarz Poznań