ABC Zabezpieczeń | Awaryjne otwieranie samochodów Poznań

Awaryjne otwieranie samochodów PoznańOtworzymy każde auto w Poznaniu

Usługa awaryjnego otwierania samochodów często wykonywana jest z powodu zatrzaśnięcia kluczyków od auta we wnętrzu pojazdu. Jest to incydent niezwykle przykry i stresujący dla użytkowników. Nasze pogotowie ślusarskie jednak zaradzi najbardziej stresującej sytuacji oferując kompleksowe, fachowe awaryjne otwieranie drzwi samochodów.

Mechanizm zamka samochodowego to bardzo delikatne urządzenie, którego amatorskie próby otwierania mogą skończyć się tragicznie – zamek może zostać nieodwracalnie uszkodzony, a my będziemy musieli zapłacić sporą kwotę podczas wymiany zamka. Warto więc skorzystać z profesjonalnych usług fachowców, którzy są najlepsi w swojej dziedzinie. Tacy ślusarze właśnie pracują z nami, w naszym pogotowiu ślusarskim w Poznaniu.

Bezinwazyjnie – Szybko – Tanio

Przeprowadzamy awaryjne otwieranie drzwi samochodów wszelkich marek. Znamy mechanizmy zamków – zarówno starszych modeli, jak i tych najnowszych. Otwieranie samochodu przeprowadzamy w sposób bezinwazyjny, bez uszkodzeń zarówno zamka, jak i lakieru samochodu.

Nasze usługi pełnimy zachowując najwyższą jakość i precyzję, starając się wykonać daną usługę w jak najszybszym czasie. Dlatego właśnie działamy bez przerwy, 24 godziny na dobę, dojeżdżając do klienta na terenie Poznania w przeciągu kilkunastu minut od zgłoszenia incydentu.

Kompleksowe usługi ślusarskie w Poznaniu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Poznań ul. Murawa 37C/L5
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

(61) 824-67-96

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Wysoką jakość naszych usług może potwierdzić opinia naszych zadowolonych klientów:

Zatrzasnęłam kluczyki w aucie pod biurowcem, w którym pracuję. Nie dość, że miałam problemy z odmarznięciem zamka, to potem niechcący zamknęłam drzwi kiedy kluczyki były w stacyjce. Na początku poprosiłam o pomoc pana z recepcji, który po chwili wyszukał mi numer do pogotowia ślusarskiego. Pan ślusarz przyjechał po chwili, szybko wziął się do pracy. Obserwowałam pracę ślusarza. Nie znam się na tym fachu, ale wyglądało to bardzo fachowo. Po kilku chwilach ślusarz otworzył samochód, nie pozostawiając przy tym żadnego śladu po tym działaniu. Zaskoczyła mnie też niska cena usługi. Jestem bardzo zadowolona, a od tego czasu pamiętam aby nie zamykać bezmyślnie drzwi samochodu podczas przygotowania się do jazdy.
Agata, 37l.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszego szerokiego zakresu usług, zapraszamy do kontaktu z nami lub do naszego sklepu stacjonarnego z zamkami – Murawa 37C/L5 w Poznaniu. Mogą zadzwonić Państwo pod podany numer telefonu (61) 824-67-96  lub 662-869-662

Inne usługi świadczone w Poznaniu przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Poznań
Awaryjne otwieranie samochodu Poznań
Awaryjne otwieranie mieszkań Poznań
Montaż i wymiana zamków Poznań
Naprawa zamków Poznań
Ślusarz Poznań