ABC Zabezpieczeń | Pogotowie ślusarskie, usługi ślusarskie Katowice

Ślusarz Katowice
Awaryjne otwieranie samochodu Katowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice
Montaż i wymiana zamków Katowice
Naprawa zamków Katowice
Pogotowie zamkowe Katowice

Usługi ślusarskie w Katowicach

Usługi ślusarskie w KatowicachMoże się okazać, że w najmniej oczekiwanym przez Ciebie momencie będziesz potrzebował usług dobrego ślusarza, który uratuje Cię przed niechcianymi przez Ciebie konsekwencjami zgubienia kluczy czy zatrzaśnięcia zamka. Warto wobec tego mieć w zanadrzu namiary do ślusarza w Katowicach, który ekspresowo pomoże Ci rozwiązać nieprzyjemną sytuację związaną z awarią zamków Twojego mieszkania, domu czy samochodu.
 
Nasi ślusarze od wielu lat pomagają osobom, które znalazły się w potrzebie. Nasza sieć pogotowia ślusarskiego jest znana w całej Polsce. Nasze oddziały pełnią bowiem dyżur w wielu miastach Polski, aby w każdej chwili wyruszyć z pomocą. Usługi ślusarskie naszej firmy znajdziesz również w Katowicach. Jeśli więc dopadnie Cię sytuacja związana z zatrzaśnięciem kluczyków z samochodzie czy zgubisz klucze do mieszkania, nie podejmuj się samodzielnych prób napraw. Nieumiejętne próby naprawy zamka mogą kosztować Cię znacznie więcej niż koszt usługi ślusarskiej, jaką jesteśmy w stanie Ci zaoferować.

Oferujemy takie usługi jak:

–              montaż i wymiana zamków,
–              naprawa zamków,
–              awaryjne otwieranie drzwi mieszkań,
–              awaryjne otwieranie samochodów
–              dorabianie kluczy
… i wiele, wiele więcej.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Katowicach

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Świadczymy nasze usługi od lat, osiągając znaczącą pozycję na rynku usług ślusarskich. Nasze działania opieramy na doświadczeniu, którym jest dla nas kontakt z każdym z klientów. Starając się zrozumieć potrzeby naszego klienta, kompleksowo zajmujemy się pomocą związaną z utratą kluczy czy naprawy zamków po włamaniach – skutecznie doradzamy, przypominamy o wielu formalnościach, o których czasami można po prostu zapomnieć. Jeśli więc potrzebują Państwo profesjonalnego ślusarza na terenie Katowic, zapraszamy do skorzystania z naszego pogotowia ślusarskiego. Otworzymy każdy zamek, doradzimy najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o wymianę lub naprawę zepsutego zamka, a także sprawnie i bezproblemowo przeprowadzimy montaż zamków w nowo zbudowanych domach czy w Państwa mieszkaniach zakupionych z „drugiej ręki”.

Nasze usługi świadczymy całodobowo, siedem dni w tygodniu. Dojeżdżamy bezpłatnie do klienta na terenie Katowic. Jeśli więc zależy Ci na czasie i profesjonalnym podejściu do naprawy oraz konkurencyjnych cenach, skontaktuj się z nami. Możesz użyć formularza kontaktowego lub zadzwonić pod podany przez nas numer telefonu.

We also speak English.  

Skontaktuj się z nami pod numerem: 662-869-662