Pogotowie ślusarskie Warszawa Wola

Pogotowie ślusarskie Warszawa WolaMamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę – pogotowie ślusarskie, które działa w dzielnicy Warszawa Wola. Zakres naszych usług obejmuje wszelkiego rodzaju roboty ślusarskie związane z naprawą usterek zamków, kluczy i innych systemów alarmowych.

Od trzydzieści lat pracujemy na Woli, aby nieustannie zapewniać bezpieczeństwo naszych Klientów. Cechuje nas zaangażowanie, ogromna, ciągle pogłębiana wiedza, doświadczenie i dostępność. Jako pogotowie ślusarskie za najwyższą wartość uznajemy bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta. Osoby, które korzystały z naszych usług zawsze wyrażają pozytywne opinie na temat spotkania z nami. Jesteśmy z tego bardzo dumni – to zadowolony Klient jest naszą reklamą!

Doradzamy naszym Klientom w zakresie projektowania systemów alarmowych, doboru zamków, drzwi czy też okien. Zajmujemy się szeroko pojętym ślusarstwem i zabezpieczeniami. Nie ma przed nami tajemnic żaden zamek i klucz. Jak każde pogotowie ślusarskie zajmujemy się dorabianiem kluczy, jak i kart elektronicznego dostępu czy kluczyków elektronicznych. Pracujemy wyłącznie na oryginalnych materiałach, oferujemy klucze wysokiej jakości.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami(www.kupzamek.pl)

Warszawa  Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Obsługujemy całą Wolę. Działame 7 dni tygodniu: 6:00 – 24:00 także w niedzielę i święta. Jako pogotowie ślusarskie słuchamy naszych Klientów – dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na całodobowy tryb pracy. Jesteśmy zaufanym partnerem wielu firm, które zdecydowały się powierzyć właśnie nam opiekę nad zamkami w biurach i siedzibach firm. Zajmujemy się instalacją systemów alarmowych w takich instytucjach jak banki i placówki państwowe. Z naszych usług korzystały także hotele chcące zainstalować wzorowo działające systemy zabezpieczeń.

Jesteśmy oddziałem ogólnopolskiej sieci zrzeszającej wyłącznie profesjonalistów. Nasze oddziały znajdą Państwo w większych miastach, w Warszawie funkcjonuje kilka oddziałów. Jednym z nich jesteśmy my, którzy mamy przyjemność troszczyć się o mieszkańców Woli. Każdą usługę wykonujemy należycie, z dyskrecją, zachowując najwyższe standardy.

Posiadamy licencję pracowników technicznych II stopnia, licencje policyjne i uprawnienia, które pozwalają nam wykonywać zlecenia tego typu legalnie. Nasi pracownicy stale uczestniczą w certyfikowanych szkoleniach, które pozwalają na zapoznanie się z nowoczesnymi formami zabezpieczeń.

Otworzymy każdy zamek, rozwiążemy każdy problem. Wystarczy zadzwonić 662-869-662 i umówić się na spotkanie ze ślusarzem – bezpłatne doradztwo, sprawnie przeprowadzona usługa i pełen profesjonalizm – tylko u nas!

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w dzielnicy Wola to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Pogotowie zamkowe Warszawa Wola
Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa Wola
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Wola
Montaż i wymiana zamków Warszawa Wola
Naprawa zamków Warszawa Wola
Ślusarz Warszawa Wola