Awaryjne otwieranie mieszkań Gliwice

Zatrzaśnięty zamek – teraz już nie problem

Awaryjne otwieranie mieszkań GliwiceZatrzaśnięty zamek może zepsuć skrupulatnie ułożony harmonogram całego dnia. Kiedy nie możesz zamknąć lub otworzyć mieszkania to zdajesz sobie sprawę, że będziesz musiał spędzić w nim co najmniej połowę dnia do czasu, kiedy przyjedzie ślusarz i otworzy Twoje drzwi. Jeśli jednak źle trafisz, to otwarcie zamka wcale nie musi stanowić zakończenia problemu – niewprawny fachowiec może uszkodzić mechanizm albo całą konstrukcję drzwi i problem staje się jeszcze większy, niż to miało miejsce przed interwencją ślusarza.
Takich problemów nie mają Klienci Pogotowia zamkowego w Gliwicach. Oczywiście – im także zdarza się zatrzasnąć drzwi, ale wtedy dzwonią na nasz numer 662-869-662 i zatrudniony w Pogotowiu zamkowym doświadczony ślusarz przyjeżdża i błyskawicznie awaryjnie otwiera drzwi. Z nami masz gwarancję profesjonalnej realizacji! My stawiamy na wysoką jakość naszych usług i pełne zadowolenie Klientów.

Kto awaryjnie otworzy drzwi?

Pogotowie zamkowe w Gliwicach to firma, która zajmuje się profesjonalną naprawą zamków. W naszej ofercie znajdą Państwo także bardzo specjalistyczne usługi, takie jak awaryjne otwieranie mieszkań. Zatrudnieni w naszej firmie ślusarze potrafią bezinwazyjnie otworzyć każdy zatrzaśnięty zamek – bez znaczenia, czy jest to zamek antywłamaniowy, patentowy czy tradycyjny zamek o nieskomplikowanym mechanizmie.
20-letnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy jedną z niewielu wiarygodnych firm na rynku. Powierzając nam swoje drzwi nie musisz obawiać się o ich stan – wykonując awaryjne otwieranie drzwi nie zniszczymy mechanizmu ani drzwi.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

W dzień i w nocy

Zatrzasnąć drzwi można o każdej porze dnia i nocy – nasze doświadczenie mówi nam, że zazwyczaj takie wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym czasie – wcześnie rano przed wyjściem do pracy lub późnym popołudniem, kiedy to większość firm już nie pracuje. Nasza firma awaryjne otwieranie mieszkań wykona o każdej porze.

Zadzwoń do Pogotowia zamkowego pod numer telefonu 662-869-662 i przekonaj się, że nawet zatrzaśnięte drzwi można szybko i bezinwazyjnie otworzyć!

Inne usługi świadczone na terenie Gliwic to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Gliwice
Awaryjne otwieranie samochodu Gliwice
Awaryjne otwieranie mieszkań Gliwice
Montaż i wymiana zamków Gliwice
Naprawa zamków Gliwice
Ślusarz Gliwice