Awaryjne otwieranie mieszkań Zabrze

Awaryjne otwieranie mieszkań Zabrze

Awaryjne otwieranie mieszkań ZabrzePo usługę awaryjnego otwierania mieszkań sięgają osoby, które mają problemy z  otworzeniem zamka swojego mieszkania. Często jest to efekt częstej, wieloletniej eksploatacji. Zatrzaśnięty zamek to zmora każdego, kto spieszy się na ważne spotkanie lub potrzebuje dostać się do mieszkania natychmiast. Co zrobić, gdy nie możemy otworzyć naszego mieszkania? Przede wszystkim należy znaleźć kontakt do sprawdzonego ślusarza, który bez problemu otworzy awaryjnie drzwi naszego mieszkania.

Jesteśmy pogotowiem ślusarskim, które od wielu lat pomaga osobom, które spotkał problem związany z zamkami. Zatrzaśnięty zamek czy też zgubiony klucz to sprawa, którą rozwiązujemy w zaledwie kilka chwil. Dlatego warto skorzystać z naszych usług, aby cieszyć się szybko rozwiązanym problemem w sposób bezinwazyjny, bez zbędnych, dodatkowych uszkodzeń.

Jako profesjonaliści odradzamy samodzielne próby otwierania zamków. Amatorskie próby podejmowane przez osoby, które nie posiadają wiedzy ślusarskiej skończyć mogą się poważnym uszkodzeniem zamka, co doprowadzić może nawet do konieczności wymiany mechanizmu na nowy. Nieuważne awaryjne otworzenie zamków może też skończyć się nawet koniecznością naprawy lub wymiany drzwi na nowych! Koszty, jakie poniesiemy z okazji wizyty profesjonalnego ślusarza są dużo niższe od naprawy wymienionych uszkodzeń, zatem nie warto ryzykować i narażać się na konsekwencje związane z nieprawidłowym otworzeniem zaciętego zamka.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań to przede wszystkim słuszna diagnoza problemu. Z pomocą właściciela mieszkania ślusarz ustala przyczynę awarii: może to być zgubiony klucz, wiekowość zamka lub przyczyny zewnętrzne  np. próba włamania lub otworzenia zamka drutem czy innym urządzeniem. Następnie ślusarz wykonuje czynność otworzenia mechanizmu, dzięki czemu mogą Państwo dostać się do środka mieszkania. Prawidłowo wykonane awaryjne otwieranie zamków nie pozostawi po sobie śladu. Aby upewnić się, że działamy na korzyść klienta, sprawdzamy tożsamość osoby, która wzywa nas do incydentu. Posiadamy licencję policji, która umożliwia legalnie otwierać zamki w trybie awaryjnym.

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego właśnie działamy zgodnie z wyznaczonymi normami, dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów. Ponieważ wiemy, że zacięty zamek wymaga natychmiastowej interwencji, usługę tą wykonujemy 24 godziny na dobę, zaraz po otrzymaniu wezwania. Posiadamy specjalną infolinię, która obsługuje klientów z Zabrza potrzebujących pomocy.

Awaryjne otwieranie drzwi szybko, bezpiecznie i tanio – zapraszamy do skorzystania z naszych usług dzwoniąc na numer 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Zabrza to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Zabrze
Awaryjne otwieranie samochodu Zabrze
Awaryjne otwieranie mieszkań Zabrze
Montaż i wymiana zamków Zabrze
Naprawa zamków Zabrze
Ślusarz Zabrze