Awaryjne otwieranie mieszkań Ruda Śląska

Awaryjne otwieranie mieszkan Ruda SlaskaAwaryjne otwieranie mieszkań Ruda Śląska

Sytuacja związana z zatrzaśnięciem się zamka domu lub zagubieniem jedynego klucza nie należy z pewnością do sytuacji przyjemnych. Każdy, kto przynajmniej raz miał do czynienia z kłopotami tego typu wie, jak bardzo uciążliwy jest ten problem. Warto pod ręką mieć zapisany numer do sprawdzonego pogotowia ślusarskiego, które wykona sprawnie usługę awaryjnego otwierania drzwi domów i mieszkań. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasi ślusarze to ekipa doświadczonych ekspertów, która otworzyła już wiele zamków – zarówno starszych modeli, jak i tych najnowszych zdobyczy technologii. Awaryjne otwieranie przeprowadzamy w taki sposób, jak powinno być przeprowadzane – bezinwazyjnie i ostrożnie. Po otworzeniu zamka w sposób awaryjny nie dostrzegą Państwo ani śladu. Amatorskie próby otwierania zamków mogą narazić właścicieli mieszkania na kosztowne w naprawie szkody – a więc nie warto decydować się na nieprofesjonalne otwieranie zamków przez ślusarza – amatora bądź próbować otwierać zamek samodzielnie.

Tuż po przyjeździe na miejsce zdarzenia nasz pracownik szuka przyczyny awarii. Być może będzie to niewłaściwe używanie zamka, może być to także złe mocowanie lub po prostu przestarzały, zużyty mechanizm. Niezależnie od przyczyny nasi ślusarze z pewnością zlikwidują ją na stałe sprawiając, że otworzenie zamka znowu będzie łatwe.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Od lat działamy na rynku ślusarskim. Usługę awaryjnego otwierania drzwi mieszkań i domów wykonaliśmy już setki razy i wiemy, co jest ważne dla naszych klientów. Podstawową wartością jest czas reakcji i działania. Nasza infolinia już w momencie otrzymania zgłoszenia kieruje zgłoszenie do ślusarza, który w danym momencie jest najbliżej miejsca incydentu. Zazwyczaj czas oczekiwania dojazdu ślusarza w Rudzie Śląskiej wynosi około dziesięciu minut. Nasi klienci cenią sobie również dobrą, profesjonalną obsługę – nasi ślusarze są uprzejmi, służą radami i pomocą w każdej sytuacji. Jeśli klient stał się ofiarą włamania, nasz ślusarz doradzi i pomoże przebrnąć przez proces zgłaszania incydentu. Jesteśmy do dyspozycji przez cały tydzień, dwadzieścia cztery godziny na dobę – przyjedziemy z pomocą zawsze, gdy Państwo będą nas potrzebowali.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą pogotowia zamkowego Ruda Śląska. Wybierając nas mają Państwo gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie. Zadzwoń na numer 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Rudy Śląskiej to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz