Awaryjne otwieranie mieszkań Tychy

Awaryjne otwieranie mieszkań Tychy

Awaryjne otwieranie mieszkań TychyZamek w naszych drzwiach wejściowych przede wszystkim powinien być niezawodny i strzec przed nieproszonymi gośćmi. Bywa jednak tak, że otwierając zamek napotkamy trudności – może się zaciąć, powodując brak możliwości wejścia do mieszkania lub domu. Zamki nowszej generacji posiadają funkcję zatrzaśnięcia zamka od środka – co również często może być zgubne. Zatrzaskując taki zamek zupełnie przypadkowo, wychodząc z domu bez kluczy, możemy narazić się na nieprzyjemną sytuację. Co zrobić, kiedy takie wydarzenie spotka również i nas? Wystarczy zadzwonić na numer, który jest infolinią pogotowia ślusarskiego w Tychach.

Nasze pogotowie ślusarskie zajmuje się awaryjnym otwieraniem drzwi mieszkań i domów już od wielu lat. Codziennie dostajemy wezwanie do osób, którym zablokował się zamek.  Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań potrzebne jest również w momencie, gdy zgubimy klucz do naszego mieszkania. W takich przypadkach często proponujemy usługę wymiany zamka – nigdy bowiem nie wiadomo, czy nie staliśmy się ofiarą kradzieży, a złodziej czyha na okazję kradzieży bez konieczności włamania.

Pierwszym etapem awaryjnego otwierania drzwi mieszkania jest określenie przyczyny awarii. Po krótkiej rozmowie z właścicielem oraz obejrzeniu zamka, nasz ślusarz diagnozuje problem. Następnie ślusarz przystępuje do otwierania drzwi za pomocą oryginalnych narzędzi. Otwieranie awaryjne nie pozostawia po sobie żadnych śladów, chyba że zamek wymagać będzie naprawy ze względu na swój stan – wtedy nasz ślusarz informuje o takiej konieczności i jest w stanie założyć nowy zamek „od ręki”.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań jest wykonywane przez nas całkowicie legalnie i bezpiecznie. Posiadamy licencje i certyfikaty, które nie tylko umożliwiają nam prace techniczne przy zabezpieczeniach, ale również dokumentują naszą szeroką wiedzę z zakresu zabezpieczeń i zamków.

Otworzymy każdy zamek! Posiadamy doświadczenie zarówno w otwieraniu standardowych mechanizmów zabezpieczających, jak i tych nowoczesnych, działających według najnowszych zdobyczy technologicznych. Naszą wiedzę nieustannie rozszerzamy o nowe zagadnienia z zakresu ślusarstwa poprzez uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach. Wybierając nasze pogotowie ślusarskie do usługi awaryjnego otwierania drzwi mieszkań wybierają Państwo firmę z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, która gwarantuje skuteczność i wysoką jakość wykonania.

Dostępni jesteśmy dla Państwa przez całą dobę pod specjalnym numerem telefonu. Dojeżdżamy do klientów bezpłatnie na terenie Tych. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – zawsze, gdy potrzebują Państwo pomocy!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Tych to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz