Awaryjne otwieranie samochodów Mikołów

Awaryjne otwieranie samochodów Mikołów

Awaryjne otwieranie samochodów MikołówOtworzymy Twój samochód w bezpieczny i nieinwazyjny sposób!

Jesteśmy pogotowiem ślusarskim, które już od kilkunastu lat świadczy usługi ślusarskie mieszkańcom Mikołowa. Jesteśmy częścią ogólnopolskiej sieci, która posiada uznanie w branży zabezpieczeń. Naszą dewizą jest bezpieczeństwo i nieustanne dążenie do perfekcji. Każdą usługę wykonujemy profesjonalnie, precyzyjnie, nie pozostawiając żadnych śladów wykonywanych czynności. Taka właśnie powinna być usługa awaryjnego otwierania auta, którą chcielibyśmy Państwu zaoferować.

Jeżeli spieszysz się na ważne, służbowe spotkanie bądź odbierasz dzieci ze szkoły, z pewnością powinieneś być punktualnie. Pośpiech sprzyja wydarzeniom, których niekoniecznie chcemy doświadczyć właśnie w tym momencie. Nasi ślusarze doskonale wiedzą, że czas to pieniądz – dlatego spieszymy na pomoc zapracowanym biznesmenom, nie pozwolimy także czekać Państwa pociechom! Wystarczy zadzwonić do nas i zgłosić problem, a my pojawimy się w przeciągu kilku minut od zgłoszenia w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Zaletą naszych usług jest nie tylko ich jakość, ale także dostępność. Firma pracuje 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy dostępni dla Państwa cały czas. Profesjonalne otworzenie drzwi auta może nastąpić kiedy tylko chcesz – masz zawsze pewność prawidłowo otworzonego zamka swojego samochodu.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Oprócz awaryjnego otwierania drzwi samochodów, zajmujemy się także naprawą podzespołów, naprawą alarmów oraz serwisem kluczyków samochodowych. Możemy dorobić kluczyk do samochodu – również ten posiadający immobilizer, popularny system uniemożliwiający kopiowanie klucza oraz przypadkowe uruchomienie zamka np. poprzez naciśnięcie przycisku otwierania w kieszeni spodni.

Przeprowadzona przez profesjonalną firmę usługa awaryjnego otwierania samochodu nie narazi Państwa także na zbędne, drogie w wykonaniu usługi naprawy blachy lub lakierowania karoserii – porysowany lakier to częsty efekt uboczny nieprawidłowo otworzonych drzwi w samochodzie. Zachęcamy do wyboru profesjonalistów, którzy awaryjne otwieranie drzwi samochodu wykonają bezinwazyjnie i bez uszkodzeń!

Jeżeli jesteś kierowcą, zapisz sobie nasz numer infolinii – 662-869-662. Może okazać się, że będziesz potrzebował nas w najmniej oczekiwanym momencie. Obiecujemy już dziś: na pewno Cię nie zawiedziemy!

Inne usługi świadczone na terenie Mikołowa to:
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Mikołów
Awaryjne otwieranie samochodu Mikołów
Awaryjne otwieranie mieszkań Mikołów
Montaż i wymiana zamków Mikołów
Naprawa zamków Mikołów
Ślusarz Mikołów