Awaryjne otwieranie samochodów Mysłowice

Awaryjne otwieranie samochodów MysłowiceJeżeli jesteś kierowcą i czytasz ten tekst to warto, abyś zapisał sobie nasz numer telefonu w pamięci swojego telefonu. Zatrzaśnięte lub niedziałające kluczyki czy też zacięty zamek w samochodzie to sytuacje, które potrafią spędzić sen z oczu niejednemu kierowcy. Posiadając numer do naszych ślusarzy z pewnością nie dołączysz do tego grona, bowiem my zajmujemy się fachową obsługą zamków samochodowych, które z pewnych przyczyn nie działają poprawnie.
Awaryjne otwieranie drzwi samochodów to usługa, którą stworzyliśmy specjalnie z myślą o naszych Klientach, którzy są kierowcami. Otwieranie zamków w samochodzie jeszcze nigdy nie było tak proste – dla naszych ślusarzy jest to dosłownie kilka minut pracy!

Otwieranie aut musi być całkowicie bezpieczne. Dlatego podstawowym elementem wyposażenia ślusarza, który zamierza wykonać otwieranie auta powinna być licencja, która uprawnia ślusarza do wykonania tego typu pracy. Każdy z naszych pracowników posiada taki dokument. Działamy pod czujnym okiem policji, która uprawnia nas nie tylko do wykonywania akcji otwierania zamka samochodowego, ale i do sprawdzenia tożsamości osoby, która zgłosiła awarię. Mamy dzięki temu pewność, że działamy w słusznej sprawie.

W przypadku zagubienia klucza bądź jego awarii służymy pomocą. Zajmujemy się ślusarstwem nie od dziś – naprawiamy i kopiujemy klucze samochodowe: również te cyfrowe i z immobilizerem, czyli systemem wspomagania, który uniemożliwia przypadkowe otworzenie drzwi.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza to podstawa dobrze wykonanej usługi. Naszą wiedzę nieustannie aktualizujemy uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez producentów zamków. Pracując wykorzystujemy narzędzia oryginalne, najwyższej jakości. Jest to jeden z najważniejszych czynników, który wpływa na jakość wykonywanych przez nas usług, a tym samym na bezpieczeństwo samochodu.

Decydując się na usługę awaryjnego otwierania drzwi nie musisz czekać do rana aby zadzwonić do ślusarza. Pracujemy całodobowo, dzięki czemu docieramy do Klienta zaraz po zgłoszeniu incydentu niezależnie od godziny jego wystąpienia. Nie spóźnisz się więc na spotkanie ze względu na zacięte kluczyki w stacyjce, nie zostaniesz także pozbawiony samochodu na całe święta – dyżurujemy również w dni powszechnie wolne od pracy!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi awaryjnego otwierania auta. Powierz tę usługę fachowcom – satysfakcja i rozwiązanie problemu gwarantowane!  Zadzwoń – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Mysłowic to:
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Mysłowice
Awaryjne otwieranie samochodu Mysłowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Mysłowice
Montaż i wymiana zamków Mysłowice
Naprawa zamków Mysłowice
Ślusarz Mysłowice