Naprawa zamków Mikołów

Naprawa zamków Mikołów

Naprawa zamków MikołówAwaryjne otwieranie zamków często nie jest zakończeniem problemów związanych z zamkami. Okazuje się, że zamek potrzebuje naprawy, aby prawidłowo działał i pełnił swoją najważniejszą rolę. Naprawiamy zamki już od ponad dwudziestu lat – prowadzimy także serwis pogwarancyjny produktów, które utraciły gwarancję producenta.

Nasze pogotowie ślusarskie w Mikołowie pracuje całodobowo. Mogą Państwo zamówić usługę „na już” bądź na wygodną dla Państwa godzinę. Będzie nam niezwykle miło, jeśli powierzą nam Państwo opiekę nad Państwa bezpieczeństwem. Naprawiamy zamki szybko i sprawnie, zachowując dyskrecję. Dojeżdżamy do Klienta błyskawicznie, a jedyne koszty, jakie ponoszą Państwo obejmują jedynie cenę usługi i ewentualne materiały, które zostaną użyte podczas czynności wykonywanych przez ślusarza. Nasz ślusarz na bieżąco informować będzie Państwa o kosztach i przejdzie do poszczególnych czynności dopiero w momencie, gdy zaakceptują Państwo propozycję cenową! Nasze pogotowie ślusarskie to zero ukrytych kosztów.

Nasi ślusarze doskonale wiedzą, jakie są przyczyny awarii zamków. Często sprawcą awarii jest klucz – takie klucze, które wykonane są ze złej jakości materiałów bądź skopiowane są niedokładnie, mogą znacznie przyczynić się do odkształcenia zamków. Otwieranie butelek albo puszek ma również negatywny wpływ na klucze, które przyczyniają się do złej kondycji zamka. W momencie, gdy klucz złamie się w zamku lub zamek się zatnie, samodzielnie nie będą Państwo w stanie nic zrobić – wówczas warto wezwać nas, specjalistów od serwisu zamków! Przeprowadzimy awaryjne otwieranie zamków od razu naprawiając zamek bądź proponując wymianę na nowy.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Awarii zamków winne jest także złe mocowanie zamka – luźno zainstalowany mechanizm lub zły dobór często przyczynia się do nieprzyjemnych sytuacji. Warto wiedzieć, że inne zamki przeznaczone będą do drzwi szklanych, inne do aluminiowych, z kolei te, które wykonane są z drewna wymagają innej, odrębnej kategorii zamków. Dlatego podczas planowania systemu zabezpieczeń warto zwrócić się do ślusarza z prośbą o pomoc w doborze odpowiednich zamków, aby w przyszłości uniknąć ich awarii.

Usługę naprawy zamków świadczymy całodobowo. Może być to usługa dodatkowa, która wynikać będzie ze stanu zamka. Naprawiamy zarówno zamki antywłamaniowe, jak i zamki samochodowe czy zamki sejfów lub bram. Przekażemy Państwu również praktyczne porady, w jaki sposób dobrze eksploatować zamki i dbać o nie tak, aby unikać kolejnych awarii.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Mikołowa to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Mikołów
Awaryjne otwieranie samochodu Mikołów
Awaryjne otwieranie mieszkań Mikołów
Montaż i wymiana zamków Mikołów
Naprawa zamków Mikołów
Ślusarz Mikołów