Montaż i wymiana zamków Mysłowice

Montaż i wymiana zamków MysłowicePoza awaryjnym otwieraniem zamków świadczymy klasyczną usługę ślusarską, jaką jest montaż i wymiana zamków. Może być ona wykonana w sytuacji awaryjnej, gdy poprzedni mechanizm jest bardzo zniszczony, zepsuty i nie gwarantuje bezpieczeństwa lub jako osobna usługa dla osób, które z różnych przyczyn chcą zamontować nowy zamek.

Dobry, solidny zamek to gwarancja bezpieczeństwa dla każdego mieszkania czy domu. Wybierając zamek warto mieć na uwadze, że rynek oferuje wiele rodzajów i powinniśmy wybrać taki, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Wśród zamków możemy wyróżnić zamki wpuszczane, wielopunktowe czy wierzchnie. Nie trzeba być ekspertem, aby dobrać rodzaj zamka – wystarczy zwrócić się do nas, a my z chęcią pomożemy dobrać odpowiedni do Państwa drzwi i potrzeb. Zajmujemy się także montażem sejfów, kamer przemysłowych, systemów alarmowych i elektronicznych systemów dostępu do mieszkań. Pracowaliśmy nie tylko z Klientami indywidualnymi, ale i z firmami, którym zależy na odpowiednim zabezpieczeniu swojego przedsiębiorstwa. Zajmowaliśmy się instalacją zamków w hotelach, biurowcach, bankach i restauracjach.

Montaż zamków może odbyć się w dogodnym dla Państwa momencie: pracujemy bez przerwy, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dyżur pełnimy również w święta, czekając na sygnał od Państwa. Nie lekceważymy żadnego zlecenia, każde realizując na najwyższym poziomie.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Jako pogotowie ślusarskie jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem firmy KESO, szwajcarskiego przedsiębiorstwa produkującego nowoczesne zamki kodowe. Klucze zamków posiadają specjalne, cyfrowe nakładki, dzięki którym właściciel mieszkania może dowolnie spersonalizować dostęp do mieszkania każdej osobie posiadające klucz. Takie rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w dużych korporacjach, ale w każdym mieszkaniu, gdzie pracuje pomoc domowa czy niania. Właściciel mieszkania ma także możliwość monitorowania historii użycia zamka. W przypadku zagubienia klucza w prosty i szybki sposób można go rozkodować lub zakodować ponownie resztę kluczy – a więc zgubienie kluczy niekoniecznie musi oznaczać konieczność wymiany całego mechanizmu na nowy.

Nasze usługi to przede wszystkim profesjonalizm, wysoka jakość i indywidualne podejście do Klienta. Staramy się zrozumieć potrzeby każdego z naszych Klientów i dopasować rozwiązanie w taki sposób, aby Klient był zadowolony, a jego dom był bezpieczny, wyposażony w zamki najwyższej jakości.

Jeżeli chcą Państwo umówić wizytę, zapraszamy do skorzystania z całodobowej infolinii – 662-869-662. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i przedstawimy atrakcyjną ofertę

Inne usługi świadczone na terenie Mysłowic to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Mysłowice
Awaryjne otwieranie samochodu Mysłowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Mysłowice
Montaż i wymiana zamków Mysłowice
Naprawa zamków Mysłowice
Ślusarz Mysłowice