Naprawa zamków Mysłowice

Naprawa zamków MysłowiceZepsuty zamek w drzwiach? To nie problem! Nasze pogotowie ślusarskie w Mysłowicach już od wielu lat zajmuje się profesjonalną naprawą zamków. To usługa, którą warto powierzyć takim specjalistom jak my, aby nie martwić się niepoprawnie działającym zamkiem.

Przyczyn, które sprawiają, że zamek jest zepsuty, może być wiele. Najczęściej spotykaną jest złe mocowanie zamka, które sprawia, że rozregulowany, luźny mechanizm szybko niszczy nie tylko klucze i zużywa się w ekspresowym tempie, ale może doprowadzić także do zniszczenia drogich drzwi antywłamaniowych. Inną przyczyną są materiały, z których wykonany jest zamek i klucze. Kopia klucza wykonana w słabej jakości materiale powoduje często zużycie zamka, a nawet odkształcenie go. Nieprawidłowa eksploatacja bądź wiekowość zamka również sprawia, że zamek przestaje spełniać swoją zasadniczą funkcję.

Co zrobić aby uniknąć konieczności wzywania pogotowia ślusarskiego?

1. Wybierając zamek należy sprawdzić jego oryginalność i certyfikaty. Zamki należy kupować jedynie ze znanych źródeł, sklepów budowlanych, które współpracują z uznanymi producentami. Wybierajmy zamki znanych nam producentów, wcześniej czytając o nich na fachowych portalach internetowych. Zakup i wybór zamka mogą Państwo zawsze powierzyć nam – profesjonalistom, którzy dopasują model zamka do Państwa potrzeb.
2. Nie trzaskać drzwiami, drzwi otwierać za każdym razem delikatnie i ostrożnie. Unikajmy przeciągów, blokowania drzwi przed zatrzaśnięciem poprzez otworzenie zamka w momencie, gdy drzwi znajdują się w pozycji otwartej.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

3. Konserwować zamki, używać odpowiednich preparatów. Na rynku istnieją środki, które pomagają odmrozić zamek samochodowy bez konieczności polewania go gorącą wodą (absolutnie zabronione!). Wystarczy również prosty, popularny środek konserwujący, którym przetarcie zamka raz na klika miesięcy sprawi, że jego żywotność zostanie zwiększona o kilka lat.
4. Kopiować klucze używając wysokiej jakości materiałów. Nie używajmy klucza jako otwieracza do butelek czy puszek, przechowujmy je osobno, z dala od twardych przedmiotów.

Nasi ślusarze są do Państwa dyspozycji przez cały tydzień, działamy całodobowo. Wystarczy zadzwonić na naszą specjalną infolinię, aby zamówić usługę – my dojedziemy w przeciągu kilku minut całkowicie gratis.

Zapraszamy do skorzystania z usługi naprawy zamków naszego pogotowia ślusarskiego w Mysłowicach – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Mysłowic to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Mysłowice
Awaryjne otwieranie samochodu Mysłowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Mysłowice
Montaż i wymiana zamków Mysłowice
Naprawa zamków Mysłowice
Ślusarz Mysłowice