ABC Zabezpieczeń | Pogotowie ślusarskie Poznań, usługi ślusarskie

Pogotowie ślusarskie PoznańUsługi ślusarskie Poznań 24h.

Przedstawiamy Państwu nasze pogotowie ślusarskie w Poznaniu, które należy do ogólnopolskiej sieci świadczącej usługi z zakresu ślusarstwa. Pogotowie ślusarskie, którego wizytówką jest nasza strona internetowa świadczy usługi:

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Poznań
Awaryjne otwieranie drzwi samochodów Poznań
Montaż i wymiana zamków Poznań
Naprawa zamków Poznań

Pracujemy wyłącznie na oryginalnym sprzęcie wysokiej jakości. Takie rozwiązania oferujemy także i naszym klientom. Jako jedyni autoryzowani przedstawiciele firmy KESO mamy dostęp do nowoczesnych technologii ze świata ślusarstwa.

Nasza oferta to nie tylko typowa "robocizna" – świadczymy usługi konsultingowe w sprawie zaprojektowania najlepszego zabezpieczenia Państwa firmy czy domu.

Usługi świadczymy całodobowo, nie wyłączając niedziel i dni wolnych od pracy. Dzięki całodobowemu świadczeniu usług mamy pewność, że pomożemy każdemu z naszych klientów niezależnie od pory dnia i nocy. Naszą domeną jest bowiem niezawodność i szybkość.

Swoje działania opieramy na bogatej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, które zdobyliśmy przez lata pracy z naszymi klientami. Jesteśmy przekonani, że takie połączenie sprawi, że każdy problem, jaki spotkał naszych klientów zostanie skutecznie rozwiązany.

Zapraszamy do naszego sklepu z zamkami w Poznaniu na ulicy ul. Murawa 37C/L5.

Naszą pracę wykonujemy:

• Solidnie – ponieważ wiemy, że zamki dbają o Twoje bezpieczeństwo i nie możemy Cię zawieść. Aby zamki spełniały swoją funkcję ich instalacja powinna zostać przeprowadzona z największą precyzją.
• Bezpiecznie – posiadamy licencję policyjną, dzięki czemu możemy naprawić problemy związane z awaryjnym otwieraniem drzwi.
• Szybko – nasze pogotowie ślusarskie w Poznaniu działa 24 godziny na dobę.
• Sprawnie – proces naprawy staramy się zmieścić w jak najmniejszym przedziale czasowym.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów naszej współpracy pod numerem telefonu (61) 824-69-56 lub 662-869-662

Obsługujemy takie dzielnice Poznania:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare Miasto
Nowe Miasto